Vyhledávání

Testování Buggyry v Mostě doplní navíc tiskovka

Testování Buggyry v Mostě doplní navíc tiskovka

Testování a tiskovka

Pomyslné dvě mouchy jednou ranou, se rozhodlo zabít vedení týmu Buggyra International Racing System. Vedle posledního testování před začátkem nové sezóny proběhne ve čtvrtek na okruhu v Mostě rovněž tisková konference.

"Usoudili jsme, že bude nejlepší, když novináři uvidí Buggyru rovnou v akci," vysvětlil účast zástupců sedmé velmoci sportovní ředitel týmu Jan Kalivoda. "Pro někoho je to možná neobvyklé, nicméně nemáme co skrývat."

Podle technického ředitele týmu Robina Dolejše, se v době, která uplynula od březnového testování v Mostě, pracovalo především na nastavení podvozku. "Budeme vybírat z několika variant. Pro tu konečnou se rozhodneme v Doningtonu. Jsem přesvědčený o pozitivním výsledku," tvrdí Robin. Jeho optimismus sdílí i čerstvě odpočatý David Vršecký. "Po Dakaru jsem neměl moc času na fyzičku, takže jsem každý den dovolené hodně plaval a trávil hodinu v posilovně. Na okruh se hodně těším."

Do Mostu dorazí i nová akvizice Buggyry Chris Levett. Podle všeho se však zúčastní jen tiskové konference. "Po posledním testování jsem konstatoval, že mi auto vyhovuje a jsem spokojený s jeho aktuálním technickým stavem. Na případné změny bude dost času po Doningtonu," potvrdil anglický jezdec v českých službách.Buggyra

 

Fotogalerie

Listopadové testy Buggyry v Mostě, foto týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu