Vyhledávání

Týmová shoda! Truckeři Buggyry propadli sledování OH v Číně

Týmová shoda! Truckeři Buggyry propadli sledování  OH v Číně

Týmová shoda!

Přestože se pro dvojici jezdců týmu Buggyra International Racing System blíží možná rozhodující závod truckového šampionátu, který se pojede již příští víkend v Mostě, propadli Markus s Davidem v přijatelné míře olympiádě v Pekingu!

Úřadující mistr Evropy Markus Boesiger má o největší osobnosti her zcela jasno. Je jí vcelku pochopitelně olympijský vítěz v časovce a bronzový muž individuálního silničního závodu Fabien Cancellara. "Nic proti Phelpsovi, ale cyklistika je ve Švýcarsku národním sportem. Kromě toho je Fabien jediným závodníkem, který bral medaile v obou závodech. Vzhledem ke smogu, který v Pekingu panoval považuji jeho výkon za zcela výjimečný."

Markusův stájový kolega a vedoucí muž průběžného pořadí šampionátu David Vršecký lituje, že se na hrách po vzoru letních X-Games nejezdí paralelní závody v rallye. "Před lety jsem viděl souboj Colin McRae versus Travis Pastrana a běhal mi přitom mráz po zádech. V Pekingu jsem na nic tak atraktivního doposud nenarazil," tvrdí Vršecký, který může "kontrovat" švýcarského cyklistu střelkyní Kateřinou Emmons. Ta totiž přidala ke stříbru zlato.

"Skvělý výsledek, ale pro mě je to málo akční. To už mě více berou brokaři. Asi ustoupím Markusovi. Fabien Cancellara předvedl fantastický výkon. Potvrdil to i náš cyklistický odborník a závodník v jedné osobě Petr Marek. Když jsem se ho ptal, jak dlouho by zvládl jet spolu s Cancellarou, podíval se na mě jako na blázna a beze slova odešel."

 

Buggyra

 

Fotogalerie

Buggyry v Albacete 2008, foto Buggyra

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu