Vyhledávání

V Buggyře týden ve znamení testování!

V Buggyře týden ve znamení testování!

Necelých čtyřiadvacet hodin po úspěšném představení v předposledním podniku letošního EP tahačů v Le Mans vyrazili v pondělí jezdci týmu Buggyra International Racing System Markus Bösiger a David Vršecký znovu na dráhu v Le Mans. Tentokrát ovšem za účelem testování!

Nutno podotknout, že se jednalo o testování na příští sezónu, ve kterém bude Buggyra obhajovat individuální a týmový titul mistra Evropy. "David s Markusem si v průběhu testování již tradičně mezi sebou prohazovali auta. Testovali jsme nové restriktory na další sezónu," uvedl závodní inženýr Robin Dolejš s tím, že v této chvíli ještě není zřejmé, zda-li FIA právě tyto restriktory vůbec povolí.

"V negativním případě by se nedalo nic dělat. Osobně zastávám názor, že každý kilometr ujetý při testování má svou hodnotu, ať je konečný výsledek jakýkoli. Buggyra vděčí za své současné postavení právě díky schopnosti zdravě riskovat a pracovat permanentně na vývoji."

Poslední závod sezóny, ve kterém se na okruhu ve španělské Jaramě rozhodne o tom, zda-li pro sebe vybojuje mistrovský titul David Vršecký či Markus Bösiger tým ovšem rozhodně nepodceňuje. Zítřek (sobota) proto proběhne ve znamení testování na okruhu v Panenském Týnci.

"Testovat bude David, oběma vozům se ale dostane z jeho strany stejné pozornosti. Přestože je Antonio mimo hru o titul, dorazí do Jaramy přes 100 000 lidí. Pochopitelně chceme uspět!"

 

Buggyra

 

Fotogalerie

Buggyra v Le Mans 2008, krůček od titulu, foto týmu

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu