Vyhledávání

V prosinci Buggyra díky mírnému počasí na plný výkon! Testy v Týnci i v Mostě.

V prosinci Buggyra díky mírnému počasí na plný výkon! Testy v Týnci i v Mostě.

V prosinci na plný výkon!

Mimořádně příznivé počasí je letos na vině tomu, že si osazenstvo Buggyra Technology Centra může nechat o poklidné adventní atmosféře nechat pouze zdát!
Vzhledem ke klimatickým podmínkám totiž rozhodl management týmu o tom, že nebude od věci zvládnout do vánoc testování jak na letišti v Panenském Týnci, tak na mosteckém okruhu.

"Prakticky od posledního testování v Mostě pracujeme na motoru i podvozku. Udělali jsme kus práce," pochvaloval si David Vršecký. Vzhledem k tomu, že na jakékoli informace ohledně vývoje speciálu pro sezónu 2010 je uvaleno informační embargo, omezil se dvojnásobný mistr starého kontinentu pouze na konstatování, že při nastavení vychází mechanici s inženýry z mostecké konfigurace.

A tuto se snaží pochopitelně vylepšit. "Protože dnes nemá nikdo jasno v tom, jestli na začátku dubna nebudeme bojovat s přívaly sněhu, chceme si vytvořit časovou rezervu. O funkčnosti každé konkrétní věci se můžeme přesvědčit pouze na okruhu. Pokud natestujeme dva závodní víkendy bez sebemenších problémů, což se rovná najetí 1000 kilometrů v plné zátěži, máme v první fázi vyhráno. Je před námi hodně práce."

Buggyra

 

Fotogalerie

Buggyra v neděli na Nurburgringu opět úspěšná, foto týmu

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu