Vyhledávání

Volné páteční tréninky v Mostě pro obě Buggyry !

Volné páteční tréninky v Mostě pro obě Buggyry !

Volné tréninky pro Buggyru!

Dvojicí volných tréninků byl dnes na okruhu v Mostě zahájen v pořadí již šestý podnik Evropského poháru tahačů. V obou případech kralovaly závodní speciály Buggyra!
V prvním volném tréninku, který se jel od 14.00 hod zajel nejrychlejší čas Markus Bösiger před Davidem Vršeckým."Volné tréninky jsou spíše taktickou hrou, přesto jsem spokojen. Auto zatím funguje skvěle," řekl po skončení tréninkové desetiminutovky švýcarský obhájce titulu.

Spokojený byl i druhý Vršecký. "Včera se testovalo trochu narychlo, ale byl jsem ubezpečen, že všechno bude v nejlepším pořádku. Bylo…" Na dalších místech dojeli za dvojicí jezdců na Buggyrách Hahn, Belloc, Oliver a Allgauer (všichni MAN), sedmý nejrychlejší čas zajel domácí matador Frankie Vojtíšek (Renault). Mezi sedm nejrychlejších se naopak nevešel suverén předchozích let Antonio Albacete. "Antonio je velký jezdec, drobný výpadek nic neznamená. Kromě toho nikdo neví, zda-li se nejedná o nějakou taktickou variantu," řekl v reakci na Albaceteho výsledek technický ředitel Buggyra Mario Kress.

Ve druhém volném tréninku si od 16:00 hod vedl opět nejlépe Bösiger před Vršeckým, za kterými se seřadili Hahn, Albacete, Levett a Belloc. "Zatím maximální spokojenost, body se ale budou rozdělovat až zítra," řekl v reakci na dnešní výsledky týmový manažer Jan Kalivoda.

Buggyra

 

Fotogalerie

Buggyry v Albacete 2008, foto Buggyra

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu