Vyhledávání

Vršecký přiletěl na úvodní podnik EP do Barcelony

V očekávání příjezdu Davida Vršeckého a trojice inženýrů ve složení Mario Kress, Robin Dolejš a Slávek Půr na okruh Catalunya byli dnes po obědě mechanici týmu Buggyra International Racing Systém.
 
„Mám informace o tom, že všichni přistáli v Barceloně. Včera jsme dělali celý den na stavbě nového hlavního stanu, pod kterým jsou ukryty oba závodní speciály. Vzhledem k tomu, že se práce poněkud protáhla jsou před námi ještě drobné dodělávky,“ prozradil manažer Standa Dvořák.
 
Není ovšem kam spěchat, v pátek je totiž na pořadu dne pouze administrativní a technická přejímka speciálů. První volné tréninky přijdou na řadu v sobotu ráno.

Z největších favoritů na zisk mistrovského titulu dorazil na okruh Catalunya nejdříve právě David Vršecký. Příjezd Albaceteho, Allgauera, Koerbera (všichni MAN) je plánován na zítřek. V pátek by se měli v dějišti konání úvodního podniku šampionátu objevit rovněž Bosiger (Buggyra) a Hahn (Mercedes).
 
Poslední jmenovaný bude podle všeho jako jediný hájit v bojích o mety nejvyšší barvy Mercedesu. Tým Euroline, za který loni startovala dvojice Niko Pulič a především pak Markus Oestreich totiž ve startovní listině chybí.
 
„Trochu mě to překvapilo. Markuse Oestreicha jsem totiž považoval vedle Antonia a Gerda za největšího favorita šampionátu,“ řekl v první reakci na neúčast německého truckera David Vršecký. Na druhé straně ve srovnání s loňskem přibyl Egon Allgauer. Počet šesti adeptů na zisk titulu tedy zůstal nezměněn.“
 
Buggyra
 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu