Vyhledávání

TV tipy

Rychlostní světový rekord Buggyry nyní na obrazovkách !!

30.5.2010 - Nenechte si ujít premiéru dokumentu z pokusu o překonání čtyř světových rychlostně-vytrvalostních rekordů v jízdě závodním tahačem!

Motoristická televize SPORT 5 si k narozeninám dala novou grafiku

Motoristická televize SPORT 5 si k narozeninám dala novou grafiku19.5.2010 - Ke druhému výročí svého vzniku připravila televize SPORT 5 zaměřená na motoristický sport a všeobecný motorismus novinky v obou těchto klíčových oblastech.

Oslavný film o závodění Charouzů a cestě juniora do formule 1.

Oslavný film o závodění  Charouzů a cestě juniora  do  formule 1.8.5.2010 - Program ČT 4 odvysílá v premniíéře v sobotru 8. května 2010 v 19,25 hodin film o závodění Antonína a Jana Charouzových a o cestě juniora možná až do F1

Program TV SPORT 5 ve znamení rally i sportovních vozů

15.4.2010 - Kromě toho nejzajímavějšího z Turecké rally totiž na obrazovkách jediné české televizní stanice zaměřené výhradně na motoristický sport a motorismus můžete shlédnout sestřihy z Valašské rally i Horácké rally Třebíč. Víkendovým bonbónkem pak bude přímý přenos úvodního podniku FIA GT1 z Abu Dhabi.

WRC 2010 znovu na obrazovkách S5. Tentokrát pouštní Jordánská rallye

WRC 2010 znovu na obrazovkách S5. Tentokrát pouštní Jordánská rallye29.3.2010 - Pro Jordánskou rally je charakteristická de facto pouštní krajina s absencí zeleně, povrch rychlostních zkoušek je pak extrémně tvrdý a abrazivní. Soutěžní posádky zde často volí hodně tvrdé nastavení svých vozů, protože přilnavost se v Jordánsku blíží téměř běžným asfaltovým cestám.

Na obrazovkách motoristického kanálu opět vše podstatné z Rally Mexiko

Na obrazovkách motoristického kanálu opět vše podstatné z Rally Mexiko2.3.2010 - Na severoamerickém kontinentu čeká závodní posádky první klasická šotolinová soutěž, kromě pravidelných účastníků WRC je rally vypsána opět i pro účastníky kategorie S-WRC a P-WRC. Televizní stanice SPORT 5 pro vás podobně jako ze Švédska připraví téměř tři a půl hodiny exkluzivních záběrů z průběhu celé Rally Mexiko.

Všech třináct závodů World Rally Championship 2010 na SPORT 5

Všech třináct závodů World Rally Championship 2010 na SPORT 510.2.2010 - Během sezóny totiž odvysílá to nejdůležitější ze všech třinácti závodů World Rally Championship, tedy mistrovství světa v rally. Během každého závodního víkendu bude SPORT 5 věnovat každé rally v souhrnu více jak dvě a půl hodiny vysílacího času.

Všichni fanoušci největšího amerického závodění si přijdou na své i u nás: 38 x NASCAR

Všichni fanoušci největšího amerického závodění si přijdou na své i u nás: 38 x NASCAR3.2.2010 - První česká televize výhradně zaměřená na motoristický sport a motorismus totiž přinese v průběhu letošního roku 38 přímých přenosů z NASCAR Sprint Cup.

Nejen čtvrtí z Dakaru Martin Macík a Josef Kalina budou v TV

Nejen čtvrtí z Dakaru Martin Macík a Josef Kalina budou v TV29.1.2010 - Už roku 2008 začal Martin Macík formovat profesionální tým KM Racing, jehož cílem bylo spojení několika českých závodníků nejen pro Rally Dakar, ale také pro další dálkové a offroadové závody v průběhu sezony. Ačkoliv ani týmu KM Racing se v průběhu Rally Dakar 2010 nevyhnuly problémy, společné úsilí celého uskupení bylo korunováno jak čtvrtým místem v kategorii kamiónů, tak šestadvacátým v klasifikaci motocyklistů,

TV nabídka : Od úterý Svět motorů , od pátku Rallye Magazín

TV nabídka : Od úterý Svět motorů , od pátku Rallye Magazín14.12.2009 - Rozhovor se Sébastienem Loebem • Redaktor za volantem Citroënu C4 WRC. Mikuláš Rally Slušovice atd

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 10 ...11
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu