Vyhledávání

Výsledky hledání Partner

PSA zakládá se 3 akademickými partnery výzkumné centrum „Materiály a Postupy“

18.5.2011 - Skupina si tyto partnery vybrala pro jejich uznávané kompetence v oblasti robotiky a inovativních materiálů a postupů (jako jsou nanomateriály, povrchové úpravy a kompozitní materiály).

Kia má v Praze nového silného partnera.

9.5.2011 - Je jím AUTOCENTRUM DUBA. V reprezentativních prostorách showroomu v Jeremiášově ulici se nyní začínají prodávat vozy značky Kia.

Další fáze pilotního projektu: předání elektromobilů a představení partnerů

3.5.2011 - Představením partnerů a předáním prvních tří elektromobilů vstoupil pilotní projekt společností Peugeot ČR a ČEZ do další fáze. Té předcházelo uzavření dohody, kterou obě společnosti podepsaly 8. prosince 2010

Buggyra míří do Anglie, ale také do Asie za novými partnery

Buggyra míří do Anglie, ale také do Asie za novými partnery18.4.2011 - Vyloučeno není ani pokoření magické hranice 300 km/h. "Ne nečekají nás levné kopie Buggyra, ale naopak větší možnosti realizace projektů, které se v Buggyře rodí a které nám jako privátnímu týmu pomáhají konkurovat v rozpočtech s továrnami. O dalších aktivitách a vývoji značky budeme informovat v rámci závodu, který se pojede na konci prázdnin v Mostě."

Generálním partnerem nejstarší české rallye a úvodního podniku šampionátu v rallycrosu je Paramo.

Generálním partnerem nejstarší české rallye a úvodního podniku šampionátu v rallycrosu je Paramo.8.4.2011 - Dalším motoristickým podnikem nadcházejícího víkendu je i MOGUL RALLYCROSS SOSNOVÁ, kde odstartuje domácí šampionát. Na tomto podniku bude v barvách MOGULu usilovat o vítěztví Mistr Evropy a ČR v rallycrossu Roman Častoral s vozem Opel Astra OPC. Také tento automobil je ošetřován olejem MOGUL EXTREME Sport.

Letitý partner ukončil spolupráci s motocyklovým závodníkem Lukášem Peškem

Letitý partner ukončil spolupráci s motocyklovým závodníkem Lukášem Peškem13.3.2011 - Důvodem je změna strategie firmy v motoristickém sportu.

Frankie hledá nové partnery a chce se opět vrátit

Frankie hledá nové partnery a chce se opět  vrátit5.3.2011 - V roce 1987 se Frankie poprvé přestavil na závodním okruhu tahačů, a to v rámci European Truck Racing Cup na maďarském Hungaroringu. Během několika málo let se Frankie stal legendou mezi závodníky i příznivci rychlých tahačů

VW prodlužuje partnerství s nejdůležitějším maratonským závodem v Evropě

25.2.2011 - „Je nám obrovskou ctí, že se můžeme i nadále podílet na sportovní akci, jejíž renomé je nejen v České republice, ale i v zahraničí na té nejvyšší úrovni. Získané osvědčení potvrzuje smysluplnost konání takových akcí v našich končinách,“ říká Vratislav Strašil

Brněnský Automotodrom je partnerem Motosalonu, kde ukáže motorku Abrahama

Brněnský Automotodrom je partnerem Motosalonu, kde ukáže motorku Abrahama20.2.2011 - Na jeho stánku najdete i loňskou závodní motorku Karla Abrahama, se kterou vyhrál závěrečný závod sezony ve Valencii. A třeba potkáte i samotného jezdce, který se připravuje jako první Čech v historii na účast v královské kubatuře MotoGP.

Spolupráce BMW a PSA povede k výrazným úsporám pro oba partnery.

2.2.2011 - Skupiny BMW a PSA Peugeot Citroën se rozhodly vstoupit do nové etapy vzájemné spolupráce a vytvořit společný podnik, ve kterém budou obě skupiny vlastnit 50 %. Podnik dostal název BMW Peugeot Citroën Electrification. Dohodu podepsali 1. února předseda představenstva skupiny BMW Norbert Reithofer a předseda představenstva PSA Peugeot Citroën Philippe Varin. Představitelé skupin BMW a PSA Peugeot Citroën podepsali

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu