Vyhledávání

David Vršecký se s Buggyrou o víkendu představí na Zámeckém Vrchu v Náměšti !!.

David Vršecký se s Buggyrou o víkendu představí na Zámeckém Vrchu v Náměšti !!.
 
David Vršecký bude s Buggyrou o tomto víkendu bavit diváky na Zámeckém Vrchu.
 
Velmi zajímavá podívaná je připravena v rámci doprovodného programu dalšího podniku seriálu Mistrovství střední Evropy v závodech automobilů do vrchu LIQUI MOLY BERG CUP 2011. V Náměšti nad Oslavou při 30. ročníku Zámeckém vrchu 2011, kde se představí David Vršecký s okruhovou závodní Buggyrou najnovější specifikace 2011.  
 
 
V současné době nejlepší český okruhový trucker zavítá opět do Náměště nad Oslavou , kde se můžou diváci těšit na Davidovu razantní jízdu a k jeho závodní Buggyřě patřící oblak kouře z výfuku jejího motoru.
 
  „Buggyra má s Liqui Moly partnerský vztah. Kromě toho jsem před třemi lety okusil ,právě tady v Náměšti nad Oslavou, závody do vrchu s Buggyrou a celkem mě to bavilo,“ vzpomíná David. Jeho účast na podniku bude mít ryze exhibiční charakter, vedle našeho truckera bude po oba víkendové dny bavit diváky svými kousky i slovenský jezdec Igor Drotár na voze Subaru Impreza WRC S12 B.
 
 A nebude se jednat o jedinou lahůdku tohoto druhu. Kromě Buggyry a již zmiňovaného Subaru se může tradičních sedm tisíc diváků těšit na Mitsubishi Lancer WRC, Formuli F3000, speciál Norma M20 F a Mitsubishi Eclipse o síle 600 koní a jiné skvostné závodní stroje.
 
„I když se pojede exhibice, rozhodně se nebudu v takové konkurenci šetřit. Beru to jako hozenou rukavici a výzvu. Mám totiž výzvy rád,“ tvrdí David kategoricky.
 
 
Program :
Sobota 7.5.2011
8:00   - tréninkové jízdy
13:00 – závodní jízdy
21:45 – velký ohňostroj na kamenném mostě
 
Neděle 8.5.2011
8:00 – tréninková jízda
10:00 – první závodní jízda
12:30 – slavnostní zahájení
13:00 – druhá závodní jízda
15:00 – třetí závodní jízda
 
 
 
 
 
 PR
 

Fotogalerie

Úvodní podnik ME trucků v anglickém Doningtonu a Buggyry

foto týmu

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu