Vyhledávání

Další motosport

Diváci v Sosnové sledovali dakarskou show

Diváci v Sosnové sledovali dakarskou show26.3.2019 - Velkolepé setkání dakarských strojů sledovaly tisíce návštěvníků v neděli na autodromu v Sosnové. Na 5. ročník dorazily nejen české posádky věhlasné soutěže, ale díky týmu MKR Technology si akce získala i mezinárodní charakter, které se zúčastnili holandští piloti Martin van den Brink a Gert Huzink.

Více než stovka pilotů se v Humpolci utká o první letošní autokrosové body

16.4.2014 - Jen několik dní zbývá do úvodního podniku autokrosového MMČR. Již o nadcházejícím víkendu se po dlouhé zimní pauze rozezvučí motory závodních speciálů na humpolecké trati Pod Vilémovským lomem. Pořadatelé museli v posledních dnech vyřešit komplikaci se ztrátou třetího depa, nicméně nyní již mají vše připraveno a nic nebrání zdárnému průběhu závodu.

Miss Buggyra přebírá ceny ve velkém

Miss Buggyra přebírá ceny ve velkém29.1.2014 - Velký fofr vládne u závodního týmu Buggyra. Zatímco běžně mají okruhoví závodníci během zimy relativní volno, u Buggyry to tak neplatí. Naplno celou stáj v uplynulých týdnech zaměstnával nejslavnější dálkový závod na svět - Rallye Dakar. Po příletu posádky si navíc závodníci stáje běželi převzít tradiční Zlaté volanty a to navíc nebylo jediné ocenění, které v uplynulých dnech získali.

Dvojnásobná dávka trucktrialu nyní na dohled Brna: Kunštát a evropské Drnovice

Dvojnásobná dávka trucktrialu nyní na dohled Brna: Kunštát a evropské Drnovice17.8.2013 - Tuzemský i evropský šampionát v trucktrialu se blíží ke svému závěru, přičemž oba nyní zavítají na Moravu . A v obou případech to bude na dohled Brna a to do Kunštátu a do Drnovic na Boskovicku. Oba závody pak od sebe bude dělit pouhý týden. Tuzemský šampionát se uskuteční již o nadcházejícím víkendu, ten evropský bude následovat o týden později. Obě pískovny pak od sebe dělí jen několik kilometrů.

V Bousově Varvažovský zajel, v Poříčí se trápil

V Bousově Varvažovský zajel, v Poříčí se trápil11.8.2013 - Další dva závodní víkendy za sebou mají piloti Mezinárodního mistrovství České republiky v autocrossu. Zatímco v Dolním Bousově litoměřický tým PatRESS.cz v divizi kartcrossu zabodoval, když se protlačil na senzační šesté místo, Poříčí nad Sázavou už tolik radosti nepřineslo.

Varvažovský hodil kart na "boudu"

Varvažovský hodil kart na 25.7.2013 - Zázrak se v Sedlčanské kotlině nekonal. Už se zdálo, že v horkém prostředí Mezinárodního mistrovství ČR v rallycrosu dokáže litoměřický tým PatRESS.cz soupeřům ještě trochu zavařit, ošklivá nehoda velké ambice překazila. Pořádné horko tak bylo především roudnickému pilotovi Milanu Varvažovskému, který šel se svojí modrou kartcrossovou bugynou přes "boudu" a sedlčanský víkend nabral na zcela jiných obrátkách.

Pilot Varvažovský svlékl v Nové Pace gumu

Pilot Varvažovský svlékl v Nové Pace gumu24.5.2013 - Tohle byl totální autokros! Bláto, bláto a nic než bláto. Druhou zastávku mezinárodního mistrovství České republiky v Nové Pace si milovníci hlubokého terénu užili opravdu naplno. Litoměřický tým PatRESS.cz sice v divizi oblíbeného kartcrossu mířil do finálové A jízdy, ale svlečená zadní pneumatika ho z rozhodujících bojů vyřadila.

Litoměřický tým PatRESS.cz se prosadil v autokrosu

Litoměřický tým PatRESS.cz se prosadil v autokrosu26.4.2013 - Naprosto senzačně zahájil Mezinárodní mistrovství České republiky v autokrosu litoměřický tým PatRESS.cz. Jako úplný nováček soutěže se dokázal prosadit mezi zkušenými jezdci stále populárnějšího Kartcrossu. V úvodním podniku v Humpolci se litoměřická buggyna s pilotem Milanem Varvažovským probojovala do elitní desítky.

Nová formule z ČZU v Praze jako první 4krát v Evropě

Nová formule z ČZU v Praze jako první 4krát v Evropě14.3.2013 - Studentský tým CULS Prague Formula Racing, účastnící se celosvětového projektu Formula Student/SAE z České zemědělské univerzity v Praze, se letos představí ve čtyřech mezinárodních závodech v Evropě a nejméně na třech tuzemských automobilových výstavách. Potvrzuje tím pozici nejúspěšnějšího nováčka v konkurenci českých univerzit.

Renault Magnum - kamion stáje Renault Sport F1

Renault Magnum - kamion stáje Renault Sport F118.9.2012 - V průběhu sezóny 2012 má závodní stáj Renault Sport F1 znovu k dispozici flotilu šestatřiceti kamionů Renault Magnum o výkonu 520 k sloužících k zajišťování jejích vlastních logistických operací a pro obsluhu dalších třech stájí využívajících motory Renault - Red Bull Racing, držitele titulu světového šampiona, Lotus F1 Team a Caterham F1 Team.

Stránka 1 2 3 4 21 ...22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu