Vyhledávání

Další motosport

Cenou pro nejlepší posádku v ročníku je startovné na Rally Espaňa Senegal 2012

Cenou pro nejlepší posádku v ročníku je startovné na  Rally Espaňa Senegal 201211.5.2011 - Pokud by snad absolutně vítězná posádka z nějakých důvodů do Afriky nemohla, bude tato cena přenosná.

Czech Drift Series 2011 zavítá tuto sobotu na okruh do Mostu

Czech Drift Series 2011 zavítá tuto sobotu na okruh do Mostu10.5.2011 - Na mosteckém autodromu bude k vidění česká driftová špička, která nejdříve vyzkouší skvěle připravenou trať v rámci tréninkových jízd. Poté odstartují kvalifikační boje o co nejlepší startovní umístění pro závod do kterého postupuje pouze 16 nejlepších drifterů. Kvalifikační jízdy se nejezdí na čas, ale sbírají se bodová hodnocení za každou projetou zatáčku driftem

Ve Štikovské rokli se již o nadcházejícím víkendu sejde rekordní účast jezdců !

Ve Štikovské rokli se již o nadcházejícím víkendu sejde rekordní účast jezdců !3.5.2011 - Také časový harmonogram, který má být zvládnut ve dvou dnech, bude nabitý a rozpracovaný doslova pro každou minutu. Na druhou stranu bude nutná, pro hladký průběh závodu a dodržení časového harmonogramu, značná ukázněnost samotných aktérů - závodníků. 7. a 8. května tedy můžeme na jedné z nejhezčích tratí v Evropě očekávat skutečně velkou podívanou.

Další motokárové zlato pro Fuldu juniora...

Další motokárové zlato pro Fuldu juniora...29.4.2011 - Petr Fulín jr. si podruhé v řadě vyjel první místo v Sosnové. Zatímco v minulém víkendu zazářil v Karting cupu, který vede i celkově, nyní se po dvou výhrách ujal i průběžného pořadí Mistrovství ČR.

MG Metro zvítězilo ve Vysokém Mýtě ve třídě OPEN i v absolutním pořadí

MG Metro zvítězilo ve Vysokém Mýtě ve třídě OPEN i v absolutním pořadí29.4.2011 - Racing ATS Trutnov reprezentoval Krčmář Mirek a Krčmář Jakub. Oba se střídali na MG Metro 4R2, protože jednička týmu Mr. Cimbu měl nějaké povinnosti.

V Sosnové se uskuteční další ročník Jarního Sosnění historických automobilů

V Sosnové se uskuteční další ročník Jarního Sosnění historických automobilů28.4.2011 - Pořadatelé z Czech Classic Car Clubu hlásí v současné době před padesát přihlášených vozidel, rozdělených do několika kategorií.

Legenda čtyřkolek Josef Macháček si uvědomuje, že závodit s buginou nebude snadné

26.4.2011 - Macháček si je vědom, že v malém vozidle mu nebudou zkušenosti ze čtyřkolového motocyklu příliš platné. „Jestli vyrazím s buginou na Dakar, nebude to pro mě nic nového. Mám v ní najeto skoro osm tisíc kilometrů, ale na druhou stranu se nestavím do pozice, že všechno zvládám. Určitě se nevyhnu chybám a třeba se i vysekám,“ krčí rameny veterán vytrvalostních soutěží.

Pabiška bojoval s rychlými mladíky, Macháček v Sedlčanech havaroval

26.4.2011 - Absolutním vítězem kategorie automobilů se stal Polaris team, na čtyřkolce exceloval Martin Miřejovský a mezi motorkáři Matěj Macháček.

Absolutním vítězem Offroad maratonu v Sedlčanech se stal Polaris Team

Absolutním vítězem Offroad maratonu v Sedlčanech se stal Polaris Team21.4.2011 - Offroad maraton v Sedlčanech patří mezi velmi populární závody díky rychlé, kvalitní trati, dobrému zázemí a také neopakovatelnému rukopisu dakarského specialisty Martina Macíka. Deset kilometrů dlouhý okruh podle výpovědí jezdců nebyl tentokrát tak fyzicky náročný, ale za to nesmírně rychlý.

Závod a představení LEGEND se připravuje také na dohled, u Lipska.

Závod a představení LEGEND se připravuje také na dohled, u Lipska.21.4.2011 - Jistě není pochyb o tom, že k vidění zde budou krásné kousky. Pořadatelé navíc velmi pečlivě a přehledně zpracovali startovní listinu, kde je kromě každého vozu také jeho obrázek. Viz více zde!

Stránka 1 ...18 19 20 21 22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu