Vyhledávání

Další motosport

Obrazy automobilového světa v muzeu. Václav Zapadlík a Jiří Rameš v Lomnici

25.5.2011 - Na celém světě objevíme jen několik tak nadaných malířů jako skromný nenápadný muž s knírkem, jehož um zůstává v Čechách nedoceněný. Teprve po revoluci v roce 1989 se mohl svobodně vyjadřovat, malovat skvostné americké automobily a svět začal pomalu ale jistě objevovat krásu jeho děl.

Po skvělém výkonu vyhrál Václav Fejfar závod ME v lotyšské Bausce !

Po skvělém výkonu vyhrál Václav Fejfar závod ME v lotyšské Bausce !24.5.2011 - Václav Fejfar vyhrál ve své kategorii Touring Autocross v Bausce téměř vše, co se dalo – oba měřené tréninky, tři jízdy, finále, zajel nejrychlejší kolo a druhou jízdou utvořil časem 3:02,4 minuty traťový rekord plechových aut na zdejší trati. V absolutním pořadí byl v jízdách třetí, když ho porazili pouze Stubbe a Szabo s buginami o téměř 400 kg lehčími...

Jezdci HKC Racing Teamu s dalšími motokárovými body z Písku

24.5.2011 - Další dva podniky absolvovali v posledních dvou týdnech malí závodníci mostecké motokárové stáje. V barvách HKC Racing Teamu navštívili dvakrát za sebou trať v Písku, aby tu nejdříve sbírali body v populárním Karting Cupu a o minulém víkendu také v oficiálním Mistrovství České republiky.

3. ročník výstavy závodních speciálů v Houdkovicích na východě Česka

3. ročník výstavy závodních speciálů v Houdkovicích na východě Česka23.5.2011 - První ročník navštívilo výstavu na 3.500 návštěvníků, kteří viděli různou zemědělskou techniku. Druhý ročník byl ve znamení oslav 60.výročí zahájení výroby vozů značky Velorex. Výstavu i tentokrát navštívilo více jak 3.000 návštěvníků. Nejvíce asi zaujal nový Velorex s názvem Velor-X-Trike

Naše driftová špička se opět představila na dráze v Mostě

Naše driftová špička se opět představila na dráze v Mostě21.5.2011 - Kdo přišel, ten určitě nelitoval. K vidění byla jak česká driftová špička v čele s bratry Bezouškovými, tak i závodníci, kteří jsou mezi driftery úplnými nováčky.

Automobilový slalom Zlín 2011: zveme fandy do Biskupic na letiště

Automobilový slalom Zlín 2011:  zveme fandy do Biskupic na letiště17.5.2011 - Zlínští pořadatelé připravili na osvědčeném místě biskupického letiště slalom, který je součástí sedmidílného Mistrovství České republiky ve slalomech 2011. Vytyčena bude trať v délce 1300 metrů, když asfaltový povrch na letišti bude upraven na postavení delší slalomové trati

Ve Vysokém Mýtě se uskutečnil druhý podnik motokárového Mistrovství Slovenska i Česka

13.5.2011 - "Je to škoda, soupeři silnější třídy Rotax Max mě v zatáčkách mírně brzdili a na rovinkách zase odjížděli. Za sebou jsem měl soupeře ze své třídy, kteří čekali na sebemenší chybičku. Takže když jsem viděl jak se dva jezdci přede mnou melou, využil jsem takové skulinky a zariskoval

Na Masarykově okruhu se pojede po mnoha letech opět cyklistický závod

12.5.2011 - Zítra v pátek od 18,00 se na Masarykově okruhu jede po mnoha letech opět cyklistický závod. XCR Cannondale Cup je otevřen veřejnosti i profesionálům. Další příležitost vyzkoušet si Masarykův okruh na kole budou mít lidé 3. června, kdy se bude konat první cyklojízda otevřená pro širokou veřejnost.

Nejtěžší závod terénních aut ve střední Evropě již v sobotu v Dobřanech

Nejtěžší závod terénních aut ve střední Evropě již v sobotu v Dobřanech11.5.2011 - V pravé poledne odstartují do slavného čtyřiadvacetihodinového závodu nejlepší posádky offroadových speciálů. Vzhledem k velkému počtu účastníků upozorňujeme na uzavření hlavní příjezdové silnice do Dobřan ve směru od Starého Plzence, kde bude umístěno depo pro motorky a čtyřkolky i parkoviště pro návštěvníky.

Tradiční 24Hours OffROAD Maraton Dobřany je na programu již tuto sobotu!

Tradiční 24Hours OffROAD Maraton Dobřany je na programu již tuto sobotu!11.5.2011 - vítěz dobřanské čtyřiadvacetihodinovky je tím pravým, kdo si zaslouží být pozván mezi elitní skupinu závodníků směřujících přes hory, doly, pouště a duny k Růžovému jezeru. Certifikát na startovné předá v Dobřanech sám ředitel závodu.

Stránka 1 ...17 18 19 20 21 22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu