Vyhledávání

Další motosport

Mostecký motokárový HKC zaznamenal další úspěch, tentokrát evropský v Polsku

Mostecký motokárový HKC zaznamenal další úspěch, tentokrát evropský v Polsku18.7.2011 - V sérii EasyKart, která pokračovala druhým podnikem na trati u polské obce Stary Kisielin, získali jezdci Aleš Kohout a Honzík Janovský shodně třetí příčky ve svých třídách a výrazně tak dali vědět o stáji ze severočeského Mostu.

Magazín Sport Motor News nejen k Bohemii je tu

Magazín Sport Motor News nejen k Bohemii je tu14.7.2011 - Magazín je možné ZDARMA stáhnout kliknutím na následující odkaz.

Zlatý Václav Fejfar. Štikovská rokle 2011 ve zpětném zrcátku

Zlatý Václav Fejfar. Štikovská rokle 2011 ve zpětném zrcátku12.7.2011 - „Závody ve Štikovské rokli jsou pro mě kromě nádherných pocitů i velkým traumatem, neboť všichni ode mě čekají vítězství, poplácávají po ramenou a mnohdy si ani nedovedou představit, co to stojí úsilí a kolik štěstí, kromě bezchybného výkonu, k tomu potřebuješ.“

Fulda junior v Písku obhájil celkové první místo

Fulda junior v Písku obhájil celkové první místo12.7.2011 - Fulda se sice po startu nechal vyvézt mimo trať, ale v zápětí předvedl Petr skvělý výkon, kdy se dokázal bleskově prokousat do čela a ovládl tak celý druhý závod

Další zlato a další body pro mostecký motokárový HKC Racing Team

28.6.2011 - Malí piloti Dan Skočdopole a Rosťa Slováček ve svých třídách po velice dobrých výkonech vybojovali celkové vítězství. V polovině sezóny tak oba raketově stoupají tabulkami průběžného bodování.

Carat Tuning Party na letišti v Piešťanech doplní automobilový slalom

22.6.2011 - Je to najbezpecnejsia motorsportova disciplina, nebojte sa sadnut si za volant, postavit sa na start a na chvilu si tak mozete splnit chlapcensky sen - stat sa automobilovym pretekarom

Jezdci mosteckého motokárového HKC vezou z Chebu týmový double

Jezdci mosteckého motokárového HKC vezou z Chebu týmový double21.6.2011 - Dan Skočdopole a Tomáš Nigrin ve třídě Bambini bodovali čtvrtým a šestým místem. Jan Janovský v kategorii Easy 60 dokonce zvítězil a Ondřej Nigrin mu kryl záda ze stříbrné příčky.

Open Cup ve Skalici do třetice v sezóně

19.6.2011 - Súboje boli niekedy na hrane športových pravidiel a fair-play, ale všetko sa zaobišlo bez akejkoľvek penalizácie a pomoci zdravotného dozoru.

O start na červencovém ME v Nové Pace je opět velký zájem !!

O start na červencovém  ME v Nové Pace je opět velký zájem !!16.6.2011 - dní před uzávěrkou přihlášek ( k 15.6.) již pořadatelé registrují 115! Přihlášek od závodníků ze sedmnácti zemí Evropy. Jsou zde i jezdci, kteří nejedou celý seriál, ale startem v Nové Pace si plní každoročně svůj závodnický sen.

Stránka 1 ...15 16 17 18 19 20 21 22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu