Vyhledávání

O start na červencovém ME v Nové Pace je opět velký zájem !!

O start na červencovém  ME v Nové Pace je opět velký zájem !!

O start v Nové Pace je opět velký zájem

Nechat si ujít start ve Štikovské rokli při letošním Mistrovství Evropy v autokrosu, to podstoupí jen málo kdo ze širší evropské špičky. Důkazem toho je i fakt, že deset dní před uzávěrkou přihlášek ( k 15.6.) již pořadatelé registrují 115! Přihlášek od závodníků ze sedmnácti zemí Evropy. Jsou zde i jezdci, kteří nejedou celý seriál, ale startem v Nové Pace si plní každoročně svůj závodnický sen.
Jak dodává ředitel závodu Ladislav Tejchman, vliv na vysoký počet přihlášených má i skutečnost, že novopacký závod zahajuje letošní druhou polovinu Mistrovství Evropy.

Body ze zdejší červenice budou v konečném součtu hodně důležité. Největší zájem zaznamenává v letošním roce divize Touring Autocross, kde je již více jak dvacet přihlášených, v Buggy 1600 již počet překročil čtyřicítku a v Superbuggy se tomuto číslu úspěšně blíží. Z první desítky průběžného pořadí ve všech kategoriích nechybí prakticky nikdo.
Pořadatelé mají ještě hodně práce na úpravě trati, neboť nedávné prudké lijáky značně poškodily zdejší povrch. Navíc dlouhodobější předpověď počasí slibuje tropická vedra.


Ve středu 22. června se koná v salónku Autoklubu České republiky v Praze od jedenácti hodin tisková konference. Přítomni budou zástupci organizačního výboru závodu, ředitel závodu Ladislav Tejchman a zástupci jezdců Václav Fejfar a Petr Bartoš.Pavel Vydra
PR

 

Fotogalerie

Nová Paka - ME 2009 objektivem Mirka Knedly sen.

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu