Vyhledávání

Vrchy

ME vrchy: Na Rechbergu nezastavitelný Faggioli

ME vrchy: Na Rechbergu nezastavitelný Faggioli2.5.2013 - Slavný vrchařský závod na Rechbergu přivítal o víkendu evropskou špičku v závodech automobilů do vrchu a opět jako na Col St. Pierre všem záda ukazoval neporazitelný Ital Simone Faggioli s prototypem Osella FA 30. Neztratil se ani Miloš Beneš, který vyjel evropský bronz absolutně.

Jezdci Liqui Moly Komvet Racing Týmu zářili na Vrbenském vrchu

Jezdci Liqui Moly Komvet Racing Týmu zářili na Vrbenském vrchu3.7.2012 - Ve vítězném tažení pokračovali po měsíční pauze jezdci Liqui Moly Komvet Racingu v pátém dvojzávodě automobilů do vrchu, Liqui Moly Berg Cup 2012. Ten se jel na tří kilometrové trati ve Vrbně pod Pradědem jako VI. ročník Vrbenského vrchu. 0 mistrovské body přijelo bojovat více jak šedesát jezdců na soudobých závodních vozech.

První slovenský kopec patřil Davidu Komárkovi

2.6.2012 - Po třítýdenní pauze pokračoval letošní seriál Liqui Moly Berg Cup 2012 na 2600 metrů dlouhé trati mezi Budčí a Ostrou Lúkou nedaleko Zvolena. K závodu o Ostrolúcký pohár 2012 přijelo bojovat 63 jezdců na soudobých vozech a 12 historiků.

Zámecký vrch pod taktovkou Nevěřila a Komárka

Zámecký vrch pod taktovkou Nevěřila a Komárka9.5.2012 - Náměšť nad Oslavou: Již po jednatřicáté se o prvním májovém víkendu rozezvučely motory závodních speciálů při Zámeckém vrchu Man Filter 2012, který přilákal po oba dny několikatisícové divácké návštěvy. Vedle tradičního mezinárodního závodu Liqui Moly Berg Cup 2012 byl do kalendáře zařazen i závod mezinárodního mistrovství ČR. Tímto se naskytla možnost konfrontace jezdců a vrchařských speciálů obou seriálů.

SVC Náchod Motorsport bilancuje úspěšnou sezonu

SVC Náchod Motorsport  bilancuje úspěšnou sezonu6.1.2012 - Vladimír Vitver po loňském úspěchu, kdy získal druhé místo v prvním regionu a třetí místo v druhém regionu, se rozhodnul z pracovní vytíženosti soustředit pouze na jeden region. V boji o druhé místo v německém Mickhausenu do poslední jízdy, kterou pro sebe rozhodl o 0,182 vteřiny Marko Andreas, Vláďa tedy skončil jako druhý vicemistr

Ve Staré Živohošti proběhlo vyhlášení Českého mistrovství závodů automobilů do vrchu

Ve Staré Živohošti proběhlo vyhlášení Českého mistrovství závodů automobilů do vrchu11.12.2011 - Vyhlášení korunovalo úspěšnou závodní sezónu, volba místa se nakonec ukázala šťastnou, většině přítomných se na Živohošti líbilo.

Vrchař Václav Janík plánuje i starty se Subaru WRX STI v rallye

Vrchař Václav Janík plánuje i starty se Subaru WRX STI v rallye8.12.2011 - Díky této spolupráci se také rýsuje možnost startu s vozem značky Subaru i na některém z nadcházejících podniků závodní sezony roku 2012.

Vrchaře čekalo na závěr sezóny vyhlášení v Rakovníku:

Vrchaře čekalo na závěr sezóny vyhlášení v Rakovníku:29.11.2011 - Václav Janík a Jaroslav Krajči, kteří za team Nutrend racing v sezoně 2011 pravidelně startovali si pak převzali ocenění v kategorii Poháru týmů, ve které se Nutrend racing umístil na vynikajícím prvním místě.

Nutrend racing definitivně rozloučil se závodní sezonou roku 2011

Nutrend racing definitivně rozloučil se závodní sezonou roku 201118.11.2011 - Celá akce odstartovala v olomoucké Veteran Areně - museu, postaveném v areálu společnosti T.S.Bohemia a.s., která je partnerem teamu.

Nový autodrom v Hradci Králové hostil premiérově vrchaře

Nový autodrom v Hradci Králové hostil premiérově vrchaře13.10.2011 - Poslední díl letošního Českého mistrovství závodů automobilů do vrchu se uskutečnil na letišti v Hradci Králové. 85 závodníků si přijelo zazávodit, získat poslední body a rozloučit se s letošní sezónou na trať nazvanou Czechring.

Stránka 1 2 3 4 9 ...10
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu