Vyhledávání

Ve Staré Živohošti proběhlo vyhlášení Českého mistrovství závodů automobilů do vrchu

Ve Staré Živohošti proběhlo vyhlášení Českého mistrovství závodů automobilů do vrchu
Slavnostní vyhlášení 4. ročníku Českého mistrovství ZAV
 V sobotu 10. prosince se na Staré Živohošti v hotelu Sat-An uskutečnil slavnostní ceremoniál u příležitosti vyhlášení letošních vítězů Českého mistrovství závodů automobilů do vrchu a slavnostního zakončení uplynulé úspěšné sezóny.
 Slavnostní večer navštívili i hosté, političky Jana Bobošíková, Olga Zubová, připravovanou spolupráci s ÚAMK potvrdil svou účastí i jeho zástupce ing. Zdeněk Růžička, partnery seriálu reprezentovali Michal Klobouček z Autobenexu, Bohdan Novotný z Lexani a Martin Kamiš z MK Racing, mezi čestnými hosty byl i občasný účastník seriálu Roman Skamene.

 Po krátkém proslovu promotéra Edy Patery a poděkování přítomným členům organizačního týmu, zvláště manželům Husákovým, kteří si jinak moc slavnostních chvil neužijí, neboť na jednotlivých závodech místo účasti na dekorování vítězů ještě uklízí své hájemství, startovní prostor. Poté čestní hosté spolu se zástupci organizačního týmu předali poháry, peněžité a věcné ceny nejlepším třem závodníkům a závodnicím celkem ve třinácti vypisovaných třídách a čtyřech vyhlášených pohárech. Kromě oficiální části slavnostního večera byly na programu i zábavné soutěže pro dekorované závodníky, případně jejich partnerky.

Petr Kotek prokázal své organizační schopnosti a i ve značně uvolněné atmosféře se mu povedlo v několika disciplínách uhlídat dodržování pravidel a určit správné vítěze, kteří byli odměněni věcnými a tekutými cenami. Největší úspěch sklidila soutěž nazvaná „nosorožec“, v jedné ze soutěží pro přítomné dámy dala všanc svůj nos i Jana Bobošíková.

 Večer dále pokračoval nocí do brzkých ranních hodin za doprovodu hudby na tanečním parketu. Jistě nikoho nepřekvapí, že své pověsti nejvytrvalejšího tanečníka nezůstal nic dlužen jeden nejmenovaný závodník. (Byl to Michal Slováček.)
 Vyhlášení korunovalo úspěšnou závodní sezónu, volba místa se nakonec ukázala šťastnou, většině přítomných se na Živohošti líbilo.
 Při slavnostním ceremoniálu byl představen i předběžný kalendář na příští rok, změny pravidel jsou známy již od svijanské schůze, nic tedy nebrání přípravám na již pátou sezónu našeho kopcového závodění. Doufám, že se všichni ve zdraví sejdeme v pátek odpoledne 30. března v padoku mosteckého autodromu!

 

 

 Jarda Malík
 

Fotogalerie

Edda cup 2011 na závěr sezóny na novém okruhu v Hradci Králové

foto Bob Hlávka

Další fotografie 1 2 3 4

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu