Vyhledávání

Další motosport

Další vydání Sport Motor News přináší speciál k Příbrami

Další vydání Sport Motor News přináší speciál k Příbrami21.9.2011 - Právě vyšlo číslo 22 českého vydání elektronického motoristického magazínu Sport Motor News

Dvanáct mistrů Evropy a také mistr světa ve skoku autem přijede na finále do Sosnové ! Za dva týdny.

Dvanáct mistrů Evropy a také mistr světa ve skoku autem přijede na finále do Sosnové ! Za dva týdny.19.9.2011 - Ve startovní listině nebude chybět ještě jedna pozoruhodná osobnost, první americký jezdec v rallycrossu a zkušený kaskadér Tanner Foust. V rámci jubilejního závodu Indy 500 překonal dosavadní světový rekord v automobilovém skoku do dálky. Svůj speciál rozjel z dvacetimetrové rampy a doplachtil do vzdálenosti 101,19 metru

Již 17.září vyzkouší nový český autodrom Czechring přední závodníci !

9.9.2011 - Ozdobou čtvrtého ročníku Rallyshow, která zajišťuje zahajovací program pro nový autodrom v Hradci Králové, budou legendární sportovní a závodní veteráni. V programu nebudou chybět historické závodní motocykly, driftaři a na šotolinové trati zaburácí buginy, offroady i dakarská tatra Tomáše Tomečka.

Rallycrossová elita zamíří tradičně na finále k nám do severočeské Sosnové

Rallycrossová elita zamíří tradičně na finále k nám do severočeské Sosnové9.9.2011 - Do konce evropské rallycrossové sezony zbývají ještě dva závody a zatím není rozhodnuto ani v jedné z divizí a lze předpokládat, že diváci uvidí při finálovém závodě v Sosnové zajímavé souboje a kvalitní sport.

Vyšlo číslo 21 elektronického motoristického magazínu Sport Motor News

9.9.2011 - Magazín je možné ZDARMA stáhnout kliknutím na následující odkaz.

Devátý víkendový sraz mercedesů v Chotěvicích se vydařil

5.9.2011 - Spanilá jízda, soutěže, grilování a hlavně spousta jedinečných exemplářů vyhlášené automobilové značky. Takový byl víkendový sraz mercedesů

Jiří Forman potřetí v řadě Mistrem ČR v kategorii Rotax Senior Max

3.9.2011 - O uplynulém víkendu se v motokárovém areálu Sosnová konal předposlední podnik seriálu Mistrovství ČR v kartingu. Tovární jezdec MS KART Jirka Forman měl šanci již před závěrečnými závody vybojovat potřetí v řadě za šebou titul Mistra ČR.

Obsah jubilujícího Sport Motor News CZ číslo 20/2011

Obsah jubilujícího Sport Motor News CZ číslo 20/20111.9.2011 - VYDÁNÍ 20-2011 ZDARMA KE STAŽENÍ ZDE

České plánované finále autokrosu v Dolním Bousově nahradí Nová Paka !!

České plánované finále autokrosu v Dolním Bousově nahradí Nová Paka !!31.8.2011 - Vzhledem k tomu, že se čtrnáct dní před tímto závodem konají závěrečné mistrovské podniky (Maggiora – mistrovství Evropy, Matschenberg – mistrovství Německa) rozhodli se pořadatelé rozeslat pozvání i evropským závodníkům včetně absolutní špičky.

Finále rallycrossové Evropy se blíží. Pojede se opět u nás v Sosnové

31.8.2011 - Dvoudenní program začíná v sobotu 1. října volnými a měřenými tréninky od 10.30 hodin, po nichž bude od 16 hodin následovat první série rozjížděk všech tří divizí. V neděli zahřmí motory už v 8.30 hodin při zahřívacím tréninku, druhé a třetí série rozjížděk začíná v 10 hodin a evropský šampionát vyvrcholí finálovými jízdami od 15 hodin.

Stránka 1 ...12 13 14 15 16 17 18 21 ...22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu