Vyhledávání

Další motosport

Italská Baja 2012 hlásí návrat T4, tedy trucků !!

Italská Baja 2012 hlásí návrat T4, tedy trucků !!19.1.2012 - kamiony mohou letos závodit na italské Baja, stejně tak, jako automobily, motocykly a quady!!

Vyhlášení evropských šampionů v autokrosu a rallykrosu v Rize i s českou účastí.

Vyhlášení evropských šampionů v autokrosu a rallykrosu v Rize i s českou účastí.16.1.2012 - Pozváni byli stříbrný rallykrosař Roman Častoral, první tři jezdci Junior buggy Kubíček, Roučka a Formánek, druhý v kategorii Buggy 1600 Ondřej Musil, třetí v Super buggy Petr Turek a podruhé stříbrný v divizi Touring Autocross Václav Fejfar

Alain Prost s Lodgy Glace a Jean Philippe Dayraut s Mini společně v čele Trophée Andros

Alain Prost s Lodgy Glace a Jean Philippe Dayraut s Mini  společně v čele Trophée Andros16.1.2012 - Alain Prost (Dacia Lodgy Glace) a Jean-Philippe Dayraut (Mini Countryman) jsou nyní po druhém letošním podniku Trophée Androsspolečně v čele celého tohoto seriálu. Oba nasbírali shodně 738 bodů. Další dvě příčky pak drží nadále dva vyznavači značky Škoda.

Dakar skončil. Kalendáře akcí CCR pro rok 2012 odhaleny

Dakar skončil. Kalendáře akcí CCR pro rok 2012 odhaleny15.1.2012 - Legendární Dakar dorazil do cíle, respektive jeho účastníci. Již nyní pak byly odhaleny kalendáře dalších podobných akcí na letošní rok.

V sobotu se v Peci pod Sněžkou jedou závody sněžných skútrů

13.1.2012 - Na skútrech jsou povoleny libovolné úpravy mimo hřebů a hrotů v pásu

Tropheé Andros se jela poprvé v letošním roce na trati v Isola 2000

Tropheé Andros se jela poprvé v letošním roce na trati v Isola 200013.1.2012 - Rychlý Benjamin Riviere s Fábií byl v zimní sérii Tropheé Andros nejrychlejším v prvním letošním závodě roku na trati v Isola 2000 - Alpes maritimes. Navíc zářil po oba dva dny, takže si připsal plný počet bodů, čímž přeskočil v průběžné tabulce dalšího vyznavače značky Škoda, Panise.

Okruhový závodník Filip Sládečka při premiéře na rozbahněné Autoslide nezklamal

Okruhový závodník Filip Sládečka při premiéře na rozbahněné Autoslide nezklamal11.1.2012 - V momente keď som už chcel zaútočiť na tretie miesto prišla rana. Samozrejme aj s tým treba v motoristickom športe počítať, ale v tomto prípade to bolo akoby ma súper zostrelil naschvál. Škoda, bolo to pekné podujatie, ale takéto nešportové správanie ma poriadne znechutilo,“ povedal po finále Filip Sládečka.

Blátivá Autoslide 2012 je minulostí, vydařila se. Máme i foto!

Blátivá Autoslide 2012 je minulostí, vydařila se. Máme i foto!9.1.2012 - V divízii 4x2 sa víťazom stal Stanislav Korytár pred Karolom Šedivým mladším a Jozefom Machovičom. Pohár pre víťaza kategórie 4x4 ostane opäť raz v Žarnovici zásluhou Jozefa Zimermena, ktorý zvíťazil pred Martinom Svobodom a Lubošom Greguškom.

V letošním roce bude motokárista Forman pokračovat v týmu MS kart

V letošním roce bude motokárista Forman pokračovat v týmu MS kart9.1.2012 - Po několika letech se opět objeví na okruzích v motokárách jako jezdec s anglickou licencí. Pojede několik závodů anglického mistrovství Super 1 v kategorii Rotax Senior Max. Vedle toho bude pokračovat v seriálu Rotax Euro Challenge.

Zimerman naváže na přerušenou sérii nebo uspěje Greguška a další ?

Zimerman naváže na přerušenou sérii nebo uspěje Greguška  a další ?7.1.2012 - Dvaja z najväčších favoritov na víťazstvo to ale nebudú mať vôbec ľahké. Či uč štvornásobný víťaz Autoslide Žarnovica Jozef Zimerman, alebo tohtoročný najúspešnejší slovenský jazdec majstrovstiev Európy v autokrose Ľuboš Greguška.

Stránka 1 2 3 4 5 6 21 ...22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu