Vyhledávání

Další motosport

Autocrosař Honza Bartoš se přihlásil na Autoslide.

Autocrosař Honza Bartoš se přihlásil na Autoslide.9.12.2011 - Patrí posledné roky k najužšej českej špičke spolu s Fejfarom, Brožkom a Svobodom.ˇTakže jeho zaslanie prihlášky určite narobilo vrásky favoritom podujatia

Hned tři sedmáctiletí chtějí bojovat o zlato z AUTOslide

Hned tři sedmáctiletí chtějí bojovat o zlato z AUTOslide9.12.2011 - Tento rok sa na štartovnej listine AUTOslidu objavuje zopár úplne nových mien. Medzi nimi aj dvaja ešte len 17 roční pilotyi, ktorí ale už majú vo svojich vitrínach tituly majstrov

Také draví Semerádovci zvažují start na AUTOslide 2012 v Žarnovici

Také draví Semerádovci zvažují start na AUTOslide 2012 v Žarnovici9.12.2011 - ak pôjdu Majstrovstvá sveta, tým pádom by bol štart na AUTOslide jednoduchší a naše obľúbené motoristické podujatie by zaradili hneď do svojho kalendára.

Rallyecrosař Václav Fejfar mezi oceněnými sportovci Nové Paky

Rallyecrosař Václav Fejfar mezi oceněnými sportovci Nové Paky9.12.2011 - Václav Fejfar je i vážným kandidátem na vítězství v motoristické anketě Zlatý volant v kategorii autokros – rallykros, neboť se mu podařilo po přestupu do divize plechových aut po všechny čtyři roky medailové umístění (dvakrát třetí a dvakrát druhý) v Mistrovství Evropy a vyhrát s vozem Škoda Fabia deset závodů ME

Soutěžte s námi o vstupenky na lednové Autoslide 2012

Soutěžte s námi  o vstupenky na lednové Autoslide 20128.12.2011 - Již brzy se uskuteční tradiční akce Autoslide 2012. S jejími pořadateli jsme připravili následující soutěž o deset vstupenek

Dokument Trabantem napříč Afrikou sbírá festivalové ceny.

Dokument Trabantem napříč Afrikou sbírá festivalové ceny.8.12.2011 - Veškerý zisk z filmu jde na podporu expedice Trabantem napříč Jižní Amerikou plánovanou na podzim roku 2012.

Úvodní závod ledové Tropheé Andros 2011/2012 vyhrála Fabia

Úvodní závod ledové Tropheé Andros 2011/2012 vyhrála Fabia8.12.2011 - Úvodní závod vyhlášené ledové Tropheé Andros 2011/2012 je minulostí.Jel se o prvním prosincovém víkendu ve Val Thorens a z českého hlediska je jistě potěšitelné, že vítězným vozem byla Škoda Fabia.

Okruhový jezdec Filip Sládečka potvrzuje svoji premiéru na Autoslide

Okruhový jezdec Filip Sládečka potvrzuje svoji premiéru na Autoslide8.12.2011 - Štart Filipa Sládečku bude určite veľkým okorenením tohtoročného Autoslidu a tento ročník si ozaj hrdo môže povedať, že to bude stretnutie majstrov z takmer všetkých automobilových disciplín.

V brněnské Kart Areně v M paláci první herna závodních simulátorů v ČR

V brněnské Kart Areně v M paláci první herna závodních simulátorů v ČR7.12.2011 - Vyrostla v prostorách kryté motokárové dráhy v Brně M-Paláci a za první tři týdny zkušebního provozu si již získala mnoho nadšenců z řad veřejnosti i automobilových závodníků, kteří berou trénink na simulátorech jako nedílnou součást „suché“ přípravy.

Matej Homola bude zástupcem další motoristické disciplíny na lednové AUTOslide

Matej Homola bude zástupcem další motoristické disciplíny na lednové AUTOslide7.12.2011 - Matej Homola ako väčšina slovenských automobilových pretekárov začínal na motokárach, minulý rok sa po prvý krát predstavil na slovenských okruhoch a hneď skončil na druhom mieste a tento rok získal titul majstra Slovenska s vozom značky Alfa Romeo.

Stránka 1 ...3 4 5 6 7 8 9 21 ...22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu