Vyhledávání

Další motosport

Jezdci a týmy přijeli do Šternberku, tentokrát pro poháry za rok 2011

Jezdci a týmy přijeli do Šternberku, tentokrát pro poháry za rok 201126.11.2011 - Průřez děním na sále ukazují fotky Pavla Malého

Motokárista Jiří Forman se v Emirátech dokázal prosadit mezi absolutní světovou špičku

Motokárista Jiří Forman se v Emirátech dokázal prosadit mezi absolutní světovou špičku26.11.2011 - Mezi finalisty nechběli ani čeští a slovenští piloti. Nejlépe z nich dopadl Jiří Forman, který v kategorii Rotax Max Senior obsadil ve finále skvělé 7. místo a o lepší umístění přišel jen díky, ne svou vinou, ohlé ose.

Rotax Grand Finals 2011 i s českým zastoupením

25.11.2011 - Sečteno a podtrženo: z pilotů České republiky i Slovenské republiky do finále postoupila polovina, konkrétně Jiří Forman v kategorii Senior jako 9. a Patrik Pastorok v kategorii Junior

Zimní motokárová liga 2011/12 (pro veřejnost ) v Brně pokračuje druhým závodem

Zimní motokárová liga 2011/12 (pro veřejnost ) v Brně pokračuje druhým závodem25.11.2011 - šestidílný seriál závodů jednotlivců. V závodech startuje 32 přihlášených jezdců z řad veřejnosti.

Hájek Historic Czech National Rally Team se loučil na SM v Sosnové

Hájek Historic Czech National Rally Team se loučil na SM v Sosnové24.11.2011 - Jak už Mirek na sebe prozradil, v roli diváka a mechanika se Setkání mistrů zúčastnil mnohokrát, ale letos se na start v roli jezdce postavil poprvé. „Těšil jsem se moc, ale také jsem nechtěl nic ponechat náhodě, aby to neskončilo ostudou.

Hodnotná zkušenost továrního týmu Praga při SuperNationals v Las Vegas

Hodnotná zkušenost továrního týmu Praga při SuperNationals v Las Vegas24.11.2011 - Značka Praga výborně využila svou možnost prezentovat se „za oceánem“ a představila novou homologaci pro sezonu 2012, konkrétně typ PRAGA Dragon. Ačkoli se tým Pragy byl nucen na závodech potýkat s různými komplikacemi, byla účast na závodech ve Spojených Státech velmi přínosn

Vydařená a pozlacená premiéra Jiřího Navrátila s Fiestou S2000 na SM v Sosnové

Vydařená a pozlacená premiéra Jiřího Navrátila s Fiestou S2000 na SM v Sosnové23.11.2011 - „Pro nás to bylo první opravdové svezení s fiestou v reálných podmínkách a také možnost porovnání časů s ostatními. Poslední 3 týdny byly hodně náročné pro všechny členy našeho týmu. V Sosnové jsme na sobě cítili velkou zodpovědnost prvního startu. Ve čtvrtek jsem se ještě velice krátce svezl v okolí Litvínova. Najeli jsme zhruba 20 km přejezdu a asi 10 km v závodním režimu. Cílem bylo si spíše osvojit běžné ovládání auta.

ME v rallyecrossu v Sosnové se nevydařilo ani pořadatelům ! Příští závod ME jim nebyl přidělen.

ME v rallyecrossu v Sosnové se nevydařilo ani pořadatelům ! Příští závod ME jim nebyl přidělen.23.11.2011 - Z jezdeckého hlediska se tedy Čechům až na jednu vyjímku finálový závod ME nevydařil. Bohužel se ale nevydařil ani z hlediska pořadatelského. V sobotu totiž zůstali pořadatelé natolik zaskočeni faktem, že na šotolinové části trati se práší – byť se tam samozřejmě práší každoročně - a že v tomto prachu a proti zapadujícímu slunci nelze závodit…..

Václav Pech na Setkání mistrů ukázal velmi rychlé Mini WRC a pojede s ním i Prahu !!

Václav Pech na Setkání mistrů ukázal velmi rychlé Mini WRC a pojede s ním i Prahu !!22.11.2011 - Premiéra nového vozu John Cooper Works S2000 se zvětšeným výkonem motoru jako v Mistrovství dopadla při X. Setkání mistrů velmi dobře. Již v sobotu při volných rozjížďkách udivoval vůz Václava Pecha svou rychlostí, kterou si měli možnost kromě partnerů týmu vychutnat třeba překážkář Petr Svoboda, či oblíbená herečka Yvetta Blanarovičová, která z vozu MINI ani z Václava Pecha nemohla spustit oči.

Zlato si ze Sosnové odvezl Martin Prokop, startující premiérově v Česku s Fiestou WRC

Zlato si ze Sosnové odvezl Martin Prokop, startující premiérově v Česku s Fiestou WRC22.11.2011 - Sebemenší zaváhání a duel v šeřícím se odpoledni by byl rozhodnutý. Po dvou kolech na paralelní trati vlétla do cíle s náskokem necelé vteřinky Fiesta Martina Prokopa!

Stránka 1 ...5 6 7 8 9 10 11 21 ...22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu