Vyhledávání

Další motosport

Již desátý ročník Global Assistance Setkání mistrů úspěšně zakončil sezonu 2011

Již desátý ročník Global Assistance Setkání mistrů úspěšně zakončil sezonu 201122.11.2011 - Už od začátku bylo jasné, že v kategorii rally aut budou mezi ty nejrychlejší patřit vozy WRC. Nové speciály s motorem 1,6 turbo se několikrát utkaly se starší technikou a předvedly, že inženýři továrních týmů rozhodně nespali. Do finále se nakonec podle očekávání proti sobě postavili Václav Pech jun. a Martin Prokop. Dvě finálová kola ale Martin Prokop s Fordem Fiesta WRC zvládl lépe a s těsným náskokem zvítězil v kategorii Rally – WRC

Okruhový jezdec Tomáš Kostka se soutěžní Fábií S2000 v Sosnové skvěle

Okruhový jezdec Tomáš Kostka se soutěžní  Fábií S2000 v Sosnové skvěle22.11.2011 - Bolo to naše prvé predstavenie sa na podujatí Setkáni mistrú. Veľmi sme sa na toto podujatie všetci tešili. Ak si odmyslíme Pražský rallysprint je práve Sosnová akýmsi vrcholom sezóny, kde sa predstavia majstri volantu z viacerých disciplín,“ začal rozprávanie manažér KL Racing Teamu Marek Lokaj.

RUFA na Setkání mistrů v Sosnové díky Grzybovi bronzová

RUFA na Setkání mistrů v Sosnové díky Grzybovi bronzová22.11.2011 - Po náročnej sezóne sa slovenský RUFA Team predstavil aj na jednom z vrcholných show podujatí v Českej republike. Rovnako ako počas celej sezóny reprezentoval tím Grzegorz Grzyb. Domov odchádzal s tretím miestom.

Hlavní hvězda X. Global Assistance Setkání mistrů : Prokop s Fiestou WRC

Hlavní hvězda X. Global Assistance Setkání mistrů : Prokop s Fiestou WRC18.11.2011 - Jedním z lákadel X. Global Assistance Setkání mistrů bude bezpochyby Martin Prokop. Juniorský mistr světa a účastník soutěží WRC dnes v Praze na tiskové konferenci představil veřejnosti svůj nový Ford Fiesta WRC

Právě vyšlo číslo 28 elektronického motoristického magazínu Sport Motor News

Právě vyšlo číslo 28 elektronického motoristického magazínu Sport Motor News18.11.2011 - Magazín je možné ZDARMA stáhnout kliknutím zde.

Pech, Valoušek a Janota před nedělním Setkáním mistrů v Sosnové.

Pech, Valoušek a Janota před nedělním Setkáním mistrů v Sosnové.17.11.2011 - Na Global Assistance Setkání mistrů se ale představí i další zajímaví jezdci s neméně zajímavými vozy z rally, rallycrossu i autokrosu, tak neváhejte a přijeďte se do Sosnové u České Lípy podívat, jak to s volantem umí opravdoví mistři.

Lednová AUTOslide 2012 už zná řadu jmen, včetně pěti vítězů

Lednová AUTOslide 2012 už zná řadu jmen, včetně pěti vítězů17.11.2011 - Uzávierka prihlášok jazdcov na AUTOslide 2012 je síce až na konci tohto mesiaca, ale už teraz sú prihlásení piati zo šiestich minuloročných jazdcov, ktorí boli vo finálovej jazde kategórie 4x2 na AUTOslide 2011, teda tento rok v januári.

Motokárista Jiří Forman mezi TOP 5 ve finále závodu MS

Motokárista Jiří Forman mezi TOP 5 ve finále závodu MS17.11.2011 - "Konečně se mi podařilo prolomit smůlu na Mistrovství světa jezdců do 18-ti let . I když jsem již některé rozjížďky na těchto závodech vyhrál, celkové umístění má mnohem větší váhu a i proto považuji tento svůj výsledek za jeden z nejlepších v kariéře

Václav Pech s Mini WRC velkým tahákem nedělního Setkání mistrů v Sosnové !

Václav Pech s Mini WRC velkým tahákem nedělního Setkání mistrů v Sosnové !16.11.2011 - Domluvili jsme se na tříletém programu s vozem MINI v Mezinárodním mistrovství České republiky. Čeká nás nová výzva, po zkušenostech ze dvou sprintů doufáme, že budeme opět bojovat o nejvyšší příčky v domácím mistrovství. Naše sezóna 2012 začne již v lednu na Jänner Rally v Rakousku. To ovšem nebude nic jednoduchého. Jízda s tímto vozem vyžaduje trochu odlišnější styl, než jsme byli zvyklí

Soutěž o vstupenky na SM v Sosnové skončila. Vyhráli jste ??

Soutěž o vstupenky na SM  v Sosnové skončila. Vyhráli jste ??16.11.2011 - Naše soutěž o vstupenky na Setkání mistrů Sosnová 2011, které se rychle blíží a pojede se již tuto neděli, skončila. Přinášíme správné odpovědi a také jména výherců.

Stránka 1 ...6 7 8 9 10 11 12 21 ...22
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu