Vyhledávání

Hodnotná zkušenost továrního týmu Praga při SuperNationals v Las Vegas

Hodnotná zkušenost továrního týmu Praga při SuperNationals v Las Vegas
Praga se účastnila závodů SKUSA SuperNationals v Las Vegas
 
         Hodnotnou zkušenost získal tovární tým Praga Kart Racing na závodech SKUSA SuperNationals, které proběhly ve dnech 16. - 20. 11. 2011 v Las Vegas. Značka Praga výborně využila svou možnost prezentovat se „za oceánem“ a představila novou homologaci pro sezonu 2012, konkrétně typ PRAGA Dragon.

Ačkoli se tým Pragy byl nucen na závodech potýkat s různými komplikacemi, byla účast na závodech ve Spojených Státech velmi přínosná. Pragovka získala velmi pozitivní zpětnou vazbu nejen od svých závodníků, kteří vyjádřili naprostou spokojenost s novým modelem PRAGA Dragon.

Účastí na SuperNationals jsme získali velmi cenné zkušenosti. Měli jsme možnost vyzkoušet si závodění ve zcela jiném prostředí, než jsme zvyklí, a navíc za problematických podmínek. Ty nastaly zejména při zhoršené viditelnosti, se kterou jsme se potýkali při několika rozjížďkách pozdě v noci za náhlého prudkého zhoršení počasí,“ říká Petr Ulbert a dodává: „Ze všech těchto zkušeností můžeme, jak pevně věřím, čerpat i v evropských závodech. Každopádně to bylo skutečně podnětné a zajímavé zakončení letošní velmi úspěšné sezony.“

Praga se do Spojených Států vrací již za několik týdnů, kdy se představí na Performance Racing Industry Trade Show v Orlandu na Floridě, který se koná ve dnech 1. až 3. prosince. Při této příležitosti se zúčastní Bas Lammers na pragovce závodu Red Bull Kart Fight.  
 
 

 

Sandra Šándorová

Praga-Export s.r.o.
PR 
 
 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu