Vyhledávání

11. Mezinárodní sraz Corvette v Praze bude největším v Evropě

Vážení,

chtěla bych Vás informovat, že ve dnech 22. – 24. července 2011 proběhne 11. Mezinárodní sraz Corvette v Praze.
Jedná se o největší setkání vozů Corvette v Evropě, na kterém se již od roku 2005 podílí společnost A. Charouz Motors s.r.o., coby výhradní dovozce Corvette a Cadilac do České republiky.

Dnešním dnem máme přihlášených 250 vozů Corvette všech modelových ročníků od modelu C1 z roku 1959 až po model ZR1, očekávaná účast se však pohybuje až kolem 300 vozů. Tohoto srazu se účastní Corvette kluby i jednotlivci z celé Evropy, máme však přihlášených i 22 účastníků z USA.

Dovolte nám, abychom Vás tímto pozvali na sobotu 23. července na Výstaviště v Praze 7 Holešovicích, kde se uskuteční hlavní program 11. ročníku mezinárodního srazu Corvette v Praze. Akci odstartuje přehlídka všech zúčastněných vozů Corvette, která vyvrcholí spanilou jízdou uzavřenou Prahou za účasti Policie České republiky. Trasa spanilé jízdy vede mimo jiné přes Václavské náměstí směrem na Hradčany s půlhodinovou zastávkou u Pražského Hradu. Jedná se o nezapomenutelný zážitek nejen pro řidiče, ale i pro obyvatele a návštěvníky Prahy. Právě díky této spanilé jízdě byl pražský meeting Corvette opakovaně vyhlášen nejlepším srazem Corvette v Evropě.

Spanilá jízda bude slavnostně zakončena v klubu Lávka ve Vraném nad Vltavou, kde večer proběhne vyhlášení vítězů a vítězných Corvette klubů.Budeme se těšit na Vaši návštěvu na Výstavišti v Praze 7 Holešovicích, kde Vám poskytneme veškeré informace.


Lucie Kubecová
PR

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu