Vyhledávání

Studenecké Míle 2011 ve Studenci u Horek se blíží

Studenecké Míle 2011 ve Studenci u Horek se blíží

Studenecké Míle 2011 se blíží

Jak se již stalo tradicí, poslední květnová sobota patří ve Studenci u Horek, závodu historických automobilů, motocyklů a bicyklů. Letos tomu nebude jinak, a tak budeme moci 28. 5. 2011 opět nahlédnout do historie.

Trasa této výletní jízdy bude mířit již tradičně do centra zimních sportů, Špindlerova Mlýna, odkud se účastníci vydají přes chráněné území Krkonošského národního parku a končí na parkovišti před hotelem Špindlerova Bouda ( www.spindlerovabouda.cz ) v nadmořské výšce 1208m. Rád bych podotkl, že máte možnost účastnit se soutěže s výjezdem do nejvyšší nadmořské výšky pořádané v ČR. Pro ty, kteří mají obavy z velkého stoupání, musím uklidnit, že stoupání je mírné v délce šesti kilometrů a v loňském roce zdolali tuto výšku i majitelé krásných řemenáčů, včetně automobilů předválečné výroby.

Spolek přátel historických bicyklů bude také soutěžit v rychlostní jízdě a zúčastní se okružní jízdy z místa konání soutěže. I přes výletní charakter soutěže pořadatel uděluje nemalý počet cen a poháru v různých kategoriích. Neváhejte tedy, a přijeďte se podívat, ať již jako účastnící nebo diváci této podívané s nádechem historie.

Více o této soutěži, včetně přihlášek a fotogalerie minulých ročníku na http://www.studeneckemile.estranky.cz

 

Petr Janků

 

Fotogalerie

Fotovzpomínka na Studenecké Míle 2010 ve Studenci u Horek

foto Petr Janků a archiv pořadatelů

Další fotografie 1 2 3 4

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu