Vyhledávání

Výsledky hledání loprais

Silk Way 2011 a stříbrný Aleš Loprais: Druhé místo je první prohrané!

Silk Way 2011 a stříbrný Aleš Loprais: Druhé místo je první prohrané!15.7.2011 - A jeho spokojenost s druhou příčkou? „Druhé místo je první prohrané,“ usmívá se výsledku.

SILK WAY 2011 : Poslední etapa byla zrušena, Aleš Loprais dojel DRUHÝ !!

SILK WAY 2011 : Poslední etapa byla zrušena, Aleš Loprais dojel DRUHÝ !!15.7.2011 - závěrečná etapa do Soči byla už nyní zrušena. Olympijské město roku 2014 už žádný boj neuvidí. Aleš Loprais tak nakonec dojel pro skvělé druhé místo

Aleš Loprais v nejdelším speciálu opět zabojoval a dostává se před finišem na druhé místo !!

Aleš Loprais v nejdelším speciálu opět zabojoval a dostává se před finišem na druhé místo !!15.7.2011 - Aleš Loprais se od počátku držel na dostřel Kabirova. Rychlý průběh po tvrdém povrchu Rusům dobře vyhovoval, a tak si Kabirov udržoval po celou etapu drobný náskok. Zezadu dorážel ovšem Franz Echter, který s rychlým kamionem MAN zažil první den bez útrap a technických problémů. Právě on se ještě o minutu před Aleše v celkovém pořadí dostal. Co však bylo podstatné, etapa nevyšla dosud spolehlivě jedoucímu Karginovovi, který skončil až desátý

Silk Way 2011: Aleš Loprais zvítězil ve 4. etapě a vrací se na třetí pozici !!

Silk Way 2011: Aleš Loprais zvítězil ve 4. etapě a vrací se na třetí pozici !!14.7.2011 - Aleš vzal osud etapy do svých rukou. Postupně předjížděl všechny soupeře, kteří startovali před ním, s výjimkou prvních tří osobních aut. Na prvním i druhém kontrolním bodu postupně navyšoval náskok, ale bylo zřejmé, že druhého CP dosáhl v podstatě současně s Kabirovem i Karginovem, takže zbytek etapy dojely nejlepší tři kamiony pospolu. Je to pro Aleše druhé etapové vítězství na Silk Way Rally, to první bylo v etapě do Turkmenbaši při ročníku 2009.

Silk Way a zlatý Loprais: Byla to moje nejtěžší etapa v životě, tvrdí Aleš Loprais

Silk Way a zlatý Loprais: Byla to moje nejtěžší etapa v životě, tvrdí Aleš Loprais14.7.2011 - S novým autem jsou vždy nějaké porodní bolesti. Kluci dvě noci nespali, až dnes, a jen zásluhou tomu, že se jela okruhová etapa. Patří jim za to dík, jsou to pilné včeličky, bez kterých by to auto nejelo,“ je si vědom práce lidí podepsaných svým dílem pod jeho úspěchy. S kamazy se moc srovnávat nechce. „Roli v tom hraje více faktorů, Kamazů je tady navíc tolik, že jde o přesilu sedmi proti jediné Tatře

Silk Way 2011: Aleš Loprais diktoval tempo 3. etapy, ale blouděním na závěr pozice ztratil

Silk Way 2011: Aleš Loprais diktoval tempo 3. etapy, ale blouděním na závěr pozice ztratil12.7.2011 - Třetí etapa Silk Way Rally už nepřinesla tak dlouhé časové rozestupy jako ta druhá, přivedla však závodníky na území Kalmycké pouště a ještě více než její profil k náročnosti přispěla navigace, která zamotávala účastníkům hlavu už minulý rok. Právě navigace nakonec krutě přispěla k finálnímu rozuzlení etapy pro Aleše Lopraise.

Šesté místo na blátivý úvod Silk Way pro Aleše Lopraise a 21. pro Tomáše Vrátného

Šesté místo na blátivý úvod Silk Way pro Aleše Lopraise a 21. pro Tomáše Vrátného11.7.2011 - "Dnes to byl blátivý extrém, velmi to klouzalo. Bohužel jsme doplatili na navigační potíže v úvodu, ztrátu jsme museli dohánět. Dál už se jelo dobře a vůz fungoval bezchybně. Rusové se tu velmi dobře vyznají, všichni na to poukazují. My si hledíme svojí jízdy a věříme, že náš čas ještě přijde na otevřených prostorech," dodal Aleš k etapě.

První etapa Silk Way 2011: Z našich nejlepší šestý Loprais na dohled Kamazů. Spáčil 11tý.

První etapa Silk Way 2011: Z našich nejlepší šestý Loprais na dohled Kamazů. Spáčil 11tý.10.7.2011 - Na první Kamaz, který řídí Rus Nikolaev, chytila posádka Loprais, Holan, Štajfl ztrátu 17 minut a 29 vteřin. Na pátého Mardeeva, tedy dalšího Rusa, ztrácí pouhých 43 vteřin. Druhým nejlepším českým kamiónem je rovněž Tatra s trojicí Spáčil, Vodrhánek, Kaplánek

Silk 2011: Karel Loprais chtěl navštívit Lenina! Dorazil už i Spáčil a spol.

Silk 2011: Karel Loprais chtěl navštívit Lenina! Dorazil už i Spáčil a spol.9.7.2011 - Ještě pár hodin před startem rallye Hedvábná stezka, se Karel Loprais (62) procházel v Moskvě po Rudém náměstí. Kroky přivedly Monsignora Dakaru až k mauzoleu věnovanému prvnímu komunistickému vůdci Vladimíru Iljiči Leninovi.

Parádní video z testování zcela nového dakarského speciálu Loprais týmu !!

Parádní video z testování zcela nového dakarského speciálu Loprais týmu !!7.7.2011 - Video z testování nových dakarských speciálů! Podívejte se !!

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu