Vyhledávání

Rallye

Mladíci Černý s Kohoutem s DS3 R3T v Rakousku vybojovali vítězství

Mladíci Černý s Kohoutem s DS3 R3T v Rakousku vybojovali  vítězství10.1.2012 - Jsem šťastný, že se nám podařilo první soutěž roku takhle skvěle odjet. Auto i celý tým včetně špionů fungoval skvěle a vítězství mezi dvoukolkami je to, čeho jsme v Rakousku chtěli dosáhnout. Už se nemůžu dočkat na další rally MMČR. Teď nás ještě budou ale čekat nějaká další jednání o startech v zahraničí, kde bych strašně rád dál startoval, protože to je cesta jak jít dál,“ uzavírá Honza Černý, řidič nejrychlejší dvoukolky rakouské Jänner Rally

Sněhová premiéra Mini Coopera s Pechem za volantem na Jänner Rallye

Sněhová premiéra Mini Coopera s Pechem za volantem na Jänner Rallye10.1.2012 - Ačkoliv ještě seznamovací jízdy proběhly za mokra, tak krátce před samotným závodem většinu rychlostních zkoušek pokryl sníh a led. Pro nový vůz Václava Pecha, Mini John Cooper Works s motorem 1,6 turbo, to byla světová premiéra, neboť závodní speciál s britským rodokmenem zatím zasněžené rychlostní zkoušky nikdy nepoznal.

Martin Semerád se přes technické problémy doslova doklouzal pro stříbro

Martin Semerád se přes technické problémy doslova doklouzal pro stříbro10.1.2012 - Na prvním průjezdu nejdelší RZ jsme přišli o trojku v převodovce. Tím jsme měli jasno, že náš boj o vedení mezi produkčními vozy skončil a soustředili jsme se jen na dojetí, protože jsme převodovku v posledním servisu ani neměnili. Celkově jsem se závodem spokojený, i když to mohlo asi určitě dopadnout lépe. Chtěl jsem tady zúročit zkušenosti na sněhu, což se trochu povedlo a trochu ne. Celkově je jízda na malých hrotech úplně jiná než na hřebech, ale ukázalo se, že se s tím dokážeme srovnat

Hodně nečekaná přestupová bomba! Martin Prokop mění Jana Tománka za Zdeňka Hrůzu !!

Hodně nečekaná přestupová bomba! Martin Prokop mění Jana Tománka za Zdeňka Hrůzu !!9.1.2012 - „Co dodat k výzvě v podobě startu v Mistrovství světa s vozem WRC? Nic víc v rally prostě není a já chci Martinovi poděkovat za tuto šanci. Ale ještě větší dík patří Pavlu Valouškovi za naše společné starty, za spoustu zkušeností, které jsme tak mohli oba načerpat a Delimax Rally Teamu za pochopení, se kterým mé rozhodnutí přijal,“ říká Zdeněk Hrůza.

Pár dní před startem Rallye Monte Carlo je MS v rallye bez promotéra....

Pár dní před startem Rallye Monte Carlo je MS v rallye bez promotéra....9.1.2012 - Zahraniční motoristická média přinesla poměrně překvapivou informaci : FIA v minulých dnech ukončila spolupráci s dosavadním promotérem MS v rallye!! To tedy momerntálně zůstává bez promotéra.

Nové projednání povolení Valašské rallye má v Rybím zelenou !

Nové projednání povolení Valašské rallye má v Rybím zelenou !9.1.2012 - V polovině prosince se konalo zastupitelstvo obce, na kterém starostka až na místě doplnila bod „povolení průjezdu Valašské rallye“. Zcela tak vyšachovala ze hry některé zastupitele a veřejnost z řad příznivců i odpůrců rallye. A právě toto jednání starostky Janečkové se zastupitelům nelíbí stejně jako Miroslavu Hošákovi z pořadatelského autoklubu

Nečekaný rozchod : Zdeněk Hrůza opouští Pavla Valouška a chce jet MS.

Nečekaný rozchod : Zdeněk Hrůza opouští Pavla Valouška a chce jet MS.9.1.2012 - Dlouholetý Valouškův spolujezdec Zdeněk Hrůza na vlastní žádost opouští Peugeot Delimax Total Team po přijetí nabídky jezdit mistrovství světa. Pavel Valoušek hledá nového spolujezdce, aby Peugeot Delimax Total Team pokračovat nejenom v sezoně 2012.

Také Rallye Český Krumlov se představovala fandům na Jänner rallye

Také Rallye Český Krumlov se představovala fandům na Jänner rallye9.1.2012 - Součástí expozice byly i letáky, historické plakáty, prodej propagačních předmětů, velká televize nebo historická Škoda 130 RS ověnčená starty v Rallylegend San Marino nebo Rallye Monte Carlo Historique.

Na 140 000 diváků Janner rallye vidělo Jana Kopeckého jako prvního vítěze sezóny

Na 140 000 diváků Janner rallye vidělo Jana Kopeckého jako prvního vítěze sezóny8.1.2012 - Tovární tým Škoda, Jan Kopecký a Juho Hänninen se nakonec usadil v čele. Zatímco Hänninen, který obsadil druhé místo, první den dominoval se šesti nejlepšími časy na RZ, přidal český vítěz Kopecký zejména druhý den a čím déle závod trval, tím byl silnější. Kopecký: „Byla to neuvěřitelně těžká rally. Jsem rád, že se to podařilo.

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza zdárně v cíli i sněhové Janner Rallye

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza zdárně v cíli i sněhové Janner Rallye8.1.2012 - Lepšímu umístění bránilo nevhodné nastavení podvozku vozu a také fakt, že Pavel Valoušek usedl za volant 207 S2000 takřka po půlroční pauze. Přesto je Jänner Rally 2012 pro tým velmi poučná.

Stránka 1 ...9 10 11 12 13 14 15 431 ...432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu