Vyhledávání

Rallye

Pořadatelé Rallye Monte Carlo 2012 se dohodli s Eurosportem na zajištění natáčení

Pořadatelé Rallye Monte Carlo 2012 se dohodli s Eurosportem na zajištění natáčení14.1.2012 - Úvodní soutěž sezony 2012 mistrovství světa v rallye je doslova na dohled a právě dnes například maretin Rada odletěl do místa jejího konání, aby zde absolvoval svůj třetí start na Monte a zároveň svoji premiéru v MS. Jak známo, v minulých týdnech fandy i pořadatele ovšem poněkud znepokojovala skutečnost, že MS přišlo o promotéra.

Radovan Mozner se chystá na nedělní Winter Cup

Radovan Mozner se chystá na nedělní Winter Cup14.1.2012 - V rámci druhého kola súťaže sa opäť predstaví na sériovom Mitsubishi Lancer EVO X. Na to ako prežil sviatky, ale aj o plánoch v rámci nastávajúcej súťaže sme sa spýtali priamo jazdca.

Martin Rada s Jardou Jugasem míří potřetí na slavnou Rallye Monte Carlo 2012

Martin Rada s Jardou Jugasem míří potřetí na slavnou Rallye Monte Carlo 201212.1.2012 - „Vůz prošel kompletní repasí. Máme nový motor, vyměnili nebo zrepasovali jsme i další komponenty. Funkčnost Alfy jsme vyzkoušeli v prosinci v Slušovicích. Doufáme, že jsme nic nepodcenili nebo nezanedbali. Poslední úpravou bude, podle panujících podmínek na tratích, doladění nastavení tlumičů na asfaltovou nebo sněhovou variantu. Vše jsme podřídili snaze maximálně zvýšit spolehlivost vozu a připravit ho na tak dlouhou soutěž,“ popisuje pilot.

Ondřej Bisaha a Zbyněk Baller začali sezónu na Janner rallye. Baller zlatem

Ondřej Bisaha a Zbyněk Baller začali  sezónu na Janner rallye. Baller zlatem12.1.2012 - Prakticky od samého začátku rakouského podniku tak ve hře bylo jen jediné auto CERS performance se Zbyňkem Ballerem za volantem. Ten po debutové sezoně ve sprintech zažíval, stejně jako jeho spolujezdec Martin Tomečka, premiéru ve ‚velkém‘ mistrovství. Severomoravská dvojice se v ledově-blátivém očistci soustředila hlavně na sbírání nových poznatků a dojetí do cíle. To se nakonec podařilo splnit

FiestaCUP 2012 nabízí novinku : soutěž pro talenty ve věku 16-22 let !

FiestaCUP 2012 nabízí novinku : soutěž pro talenty ve věku 16-22 let !12.1.2012 - Tento projekt, který je ve finální fázi přípravy Vám představíme v průběhu března 2012. Dnes Vám ale představíme projekt, který by mohl pomoci najít přímo na talenty, kteří by chtěli odstartovat svoji závodní kariéru v rallye …

Nově sestavená posádka Jaroslav Orsák David Šmeidler zahájila sezonu vítězstvím třídy PV

Nově sestavená posádka Jaroslav Orsák David Šmeidler zahájila sezonu vítězstvím třídy PV12.1.2012 - Nově sestavená posádka Jaroslav Orsák – David Šmeidler zahájila sezonu vítězstvím třídy produkčních vozů na rakouské Jänner Rallye. Ačkoliv valašský jezdec sváděl vedle náročných zimních podmínek souboj se silným nachlazením, dokázal navázat na svůj loňský úspěch. V rámci MMČR obsadila posádka skvělé čtvrté místo za trojicí favoritů se speciály S2000.

Jaroslav Melichárek testoval před blížící se Rallye Monte Carlo

Jaroslav Melichárek testoval před blížící se Rallye Monte Carlo11.1.2012 - „Do Monte Carla odlietame v sobotu zavčasu ráno, aby sme stihli úvodný ceremoniál spojený s tradičným fotografovaním posádok. Potom sa už začína trojdňový maratón obhliadok tratí, v utorok dopoludnia máme najskôr v pláne absolvovať shakedown a popoludní by sme chceli stihnúť ešte krátky test.

Rallye Sweden 2012 se rychle blíží. Pojede zde skoro dvacet vozů WRC.

Rallye Sweden 2012 se rychle blíží. Pojede zde skoro dvacet vozů WRC.11.1.2012 - V současné době "žijí" fandové pomalu končícím Dakarem, ale také blížící se rovněž lednovou Rallye Monte Carlo. Nicméně zároveň se blíží další atraktivní podnik- Švédská rallye.

Český Rallye Cup odhaluje kalendář 2012

Český Rallye Cup odhaluje kalendář 201211.1.2012 - Ředitelství Rallye Cupu schválilo kalendář soutěží pro nadcházející sezónu 2012. V plánu je celkem šest podniků - viz přiložený seznam.

Martin Hudec premiérově na sněhu a na hřebech, ale se slušnou bodovou sklizní

Martin Hudec premiérově na sněhu a na hřebech, ale se slušnou bodovou sklizní10.1.2012 - Po prvním „sněhovém“ dobrodružství, které skončilo až nečekanou bodovou sklizní, se už Hudec nemůže dočkat dalších zimních rally radovánek. „Jsme moc rádi, že jsme se do Rakouska vydali. Zkušenosti to byly neocenitelné a už teď se těším na příští rok, kdy bychom se chtěli na Jänner rally opět vrátit,“ říká odhodlaně Martin Hudec.

Stránka 1 ...8 9 10 11 12 13 14 431 ...432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu