Vyhledávání

Rallye

Martin Prokop se Zdeňkem Hrůzou při společné premiéře devátí na Rallye Monte Carlo !!

Martin Prokop se Zdeňkem Hrůzou při společné premiéře devátí na Rallye Monte Carlo !!23.1.2012 - Před závěrečnou Power Stage měli Prokop s Hrůzou na Araujovo mini náskok 2.9 sekundy. V 5,16 km dlouhém testu zajeli pátý čas absolutně (nejlepší výsledek v soutěži) a definitivně potvrdili solidní devátou příčku na úvod sezony.

Jaro Melichárek a Igor Bacigal pokořili Rallye Monte Carlo

Jaro Melichárek a Igor Bacigal pokořili Rallye Monte Carlo22.1.2012 - Večerná sekcia dvoch rýchlostných skúšok už prebehla bez problémov a Jaro s Igorom sa po odjazdení 17. rýchlostných skúšok posunuli na priebežné 21. miesto celkového poradia a 5. miesto v triede.

Prezident FIA Jean Todt k současné situaci v MS podruhé

22.1.2012 - Zdá se , že situace nadále není ideální a ještě není vyřešena, i když nějaké náznaky řešení se již objevují.....

Martin Prokop se na Rallye Monte Carlo tlačí do TOP desítky

Martin Prokop se na Rallye Monte Carlo tlačí do TOP desítky22.1.2012 - „Tento test byl opravdu nesmírně těžký. Na letošním Monte to určitě zatím byla nejtěžší erzeta, kterou jsme tady absolvovali. Hodně pršelo, padaly kroupy, závěr byl kompletně na ledu. Byl jsem rád, že jsme v těchto podmínkách zajeli tak vysoko," komentoval Martin Prokop.

MartinProkop s novým spolujezdcem Zdeňkem Hrůzou na Monte a jejich úvodní dva dny.

MartinProkop s novým spolujezdcem Zdeňkem Hrůzou na Monte a jejich  úvodní dva dny.21.1.2012 - Každý kilometr je pro Martina Prokopa cennou zkušeností, s novým vozem se sžívá i spolujezdec Zdeněk Hrůza. Jejich výsledky se v dopolední sekci pohybovaly na přelomu první patnáctky, odpoledne zajeli dva dvanácté časy.

Ve třetí etapě Rallye Monte Carlo si Martin Rada s Jaroslavem Jugasem upevnili vedení ve třídě 8

Ve třetí etapě Rallye Monte Carlo si Martin Rada s Jaroslavem Jugasem upevnili vedení ve třídě 821.1.2012 - „Průběh třetího dne byl nesmírně zajímavý. Měli jsme informace o nevlídných podmínkách na tratích dopolední sekce, proto jsme na alfu obuli mokré pneumatiky s hlubokým vzorkem. Řada konkurentů jela intermédia, ale brzy se ukázalo, že se naše volba vyplatila. Na startu v St. Jean en Royans hodně pršelo, následně se objevila mlha a na vrcholcích to hodně klouzalo.

Prezident FIA Jean Todt k současné situaci ohledně MS v rallye 2012

21.1.2012 - Před média předstoupil při příležitosti úvodní soutěže MS 2012 - Rallye Monte Carlo - prezident FIA Jean Todt a odpověděl na otázky, týkající se velmi aktuálních problémů ohledne současně ne zcela ideální situace ohledne MS 2012. Zdá se , že situace nadále není ideální a ještě není vyřešena, i když nějaké náznaky řešení se již objevují.....

Jaroslav Melichárek a Igor Bacigál dorazili do cíle 3. etapy Rallye Monte Carlo 2012

Jaroslav Melichárek a Igor Bacigál dorazili do cíle 3. etapy Rallye Monte Carlo 201221.1.2012 - Po úvodných dvoch etapách, v ktorých patrila posádke Peugeotu 207 S2000 najskôr 26. a o deň neskôr 25. priečka absolútneho poradia, sa po absolvovaní dnešnej trojice rýchlostných skúšok na Rallye Monte Carlo posunula už na 23. pozíciu.

Celkově již pátý Zlatý volant pro továrního pilota Jana Kopeckého

Celkově již pátý Zlatý volant pro továrního pilota Jana Kopeckého20.1.2012 - Kopecký přidal celkově pátý vavřín do sbírky vítězství z let 2004,2006,2007 a 2010. Petr Starý, spolujezdec Kopeckého z posledních let, získal cenu pro nejlepšího spolujezdce.

Stránka 1 ...6 7 8 9 10 11 12 431 ...432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu