Vyhledávání

Rallye

První etapa Libya Rally zrušena

První etapa Libya Rally zrušena18.4.2016 - Velmi nečekaně skončila první etapa Libya Rally. Pořadatelé ji totiž neutralizovali. Na vině naštěstí není žádná dramatická nehoda nebo rozmar počasí, kvůli kterým byl například posunut skutečný start letošního Dakaru. Tentokrát selhala technika, když chyby vykázal systém GPS souřadnic. Posádky marockého závodu si ostře zazávodí teprve až s druhou sobotní etapou.

MRK prověří těžké etapy Libya Rally

MRK prověří těžké etapy Libya Rally14.4.2016 - Poprvé od věhlasného Dakaru vyjede kamion židovického týmu MKR Technology do další ostré soutěže. V Maroku je na programu Libya Rally, kterou ve speciálu Renault Trucks pojede holandský pilot Martin van den Brink. Cíl je tentokrát jasný – maximálně otestovat nové komponenty a co nejlépe se připravit na srpnovou ruskou Silk Way Rally.

Pozvánka na 43. Rallye Český Krumlov

Pozvánka na 43. Rallye Český Krumlov21.5.2015 - Již předposlední květnový víkend se můžete těšit na 43. ročník Rallye Český Krumlov! Slavnostní zahájení samotné rallye proběhne v pátek 22. května v 15:57 hodin na Výstavišti v Českých Budějovicích.

MKR odstartuje v Maroku na Rally Libya

MKR odstartuje v Maroku na Rally Libya19.4.2015 - Severočeský závodní tým MKR Technology vyrazil do Maroka. Se svým „dakarským“ speciálem v pátek odstartuje do úvodní etapy závodu Rally Libya. Na programu je téměř dva a půl tisíce kilometrů v sedmi dnech s cílem ve městě tisíce a jedné noci v královském městě Marrákéš. „Do Maroka jsme poslali jen jeden závodní speciál. Druhý zůstal v našem technologickém centru. Po Dakaru jsme udělali celou řadu změn a úprav, které potřebujeme vyzkoušet v ostrých závodních podmínkách. Výsledek proto není cíl naší mise, ale samozřejmě pojedeme naplno, abychom viděli, jak se technika chová,“ sdělil šéf týmu MKR Technology Mario Kress.

Tisková konference k Barum Rally 2015

Tisková konference k Barum Rally 20151.4.2015 - Tisková konference k 45-tému ročníku Zlínské Barum Rally. Zúčastnila se jí mimo jiné i posádka Fabie S2000 Tarabus - Trunkát.

Loprais otestuje Královnu na Silk Way Rally

Loprais otestuje Královnu na Silk Way Rally8.7.2013 - Na Rudém náměstí v Moskvě odstartuje už tento pátek tradiční Silk Way Rally. V jedné z nejtěžších vytrvalostních soutěží na světě nebude chybět ani tatrovka Aleše Lopraise. Na "Hedvábné stezce" hodlá Loprais především provětrat jeho zcela nový závodní speciál, který s ním stavěl severočeský tým MKR Technology. Ze spojení sil úspěšných truckerů totiž vzešla "Královna", která má přivézt triumf ze slavného Dakaru.

Rally jezdci zkříží hokejky již po páté

Rally jezdci zkříží hokejky již po páté12.12.2012 - I když jsou před námi ještě Vánoční svátky a oslavy příchodu nového roku, je třeba si již teď připomenout jednu zajímavou akci, která se chystá hned po odjetí úvodních podniků rallyové sezóny 2013. Necelé dva měsíce nás totiž dělí od startu jubilejního pátého ročníku netradičního setkání rally jezdců a jejich mechaniků nazvaného Rally Ice Tour.

Premiérový start české posádky na Arctic Lapland Rallye dopadl zdárně.

31.1.2012 - Vůz Subaru Impreza WRX STI nejenže soutěž dokončil, ale Vojtěch Štajf s Petrou Řihákovou se stali i druhou nejlepší zahraniční posádkou v cíli letošní Arctic Lapland Rally.

Žilinský K & L Racing Team se ohlíží a vzkazuje: Rádi šokujeme

31.1.2012 - Zároveň so vznikom sa KL Racing Teamu podarilo to, čo už na Slovensku dlho chýbalo. Poriadne zamútiť pozvoľne tečúce vody slovenských automobilových súťaží rally. To všetko sa stalo tesne pred štartom Rally Prešov 2011

Podpora motoristického sportu není ve firmě AGROTEC žádnou novinkou. Naopak !

Podpora motoristického sportu není ve firmě AGROTEC žádnou novinkou. Naopak !28.1.2012 - Naopak. Firma je úzce spjata s motorismem a s prodejem široké nabídky nákladních a osobních motorových vozidel, zemědělské a stavební techniky.

Stránka 1 ...4 5 6 7 8 9 10 431 ...432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu