Vyhledávání

Rallye

Dobrá volba pneumatik posunula Martina Radu na Rallye Monte Carlo do čela třídy 8.

Dobrá volba pneumatik posunula Martina Radu na Rallye Monte Carlo do čela třídy 8.20.1.2012 - „Jen jednou jsme s naším hlavním soupeřem dnes prohráli, na RZ8 o 1.3 sekundy. Z velké ztráty máme rázem slibný náskok, který jsme si na večerním testu ještě upevnili. Jdeme spát v čele, ale také s vědomím, že do konce je ještě stále moc daleko,“ pronesl hustopečský jezdec.

Martin Rada s Jaroslavem Jugasem po první etapě Monte Carla na 46. místě a druzí ve třídě

Martin Rada s Jaroslavem Jugasem po první etapě Monte Carla na 46. místě a druzí ve třídě19.1.2012 - Úvod soutěže přinesl posádce hustopečského týmu mírné komplikace. Proti seznamovacích jízdách se výrazně změnily podmínky. Dříve suché asfalty pokryly ledové plotny a zbytky sněhového podkladu. To se týkalo zejména druhého testu dopolední i odpolední sekce Burzet (RZ 2/4).

První den na Rally Monte Carlo 2012 Slováka Melichárka : očistec

První den na Rally Monte Carlo 2012 Slováka Melichárka : očistec19.1.2012 - Druhá sekcia už prebehla bez vážnejších problémov a všetkých nás potešil celkovo 19. najrýchlejší čas, ktorý chlapci dosiahli v záverečnej rýchlostnej skúške. Tento výsledok naznačuje, že Jaro si každým prejdeným kilometrom už s novým autom začína čoraz viac rozumieť

Na začátku letošního roku dodal tým Peugeot Sport již stý speciál Peugeot 207 S2000

Na začátku letošního roku dodal tým Peugeot Sport již stý speciál Peugeot 207 S200017.1.2012 - Majitelem v pořadí stého vozu se stala francouzská stáj Sainteloc a prvním závodem tohoto speciálu bude Rally Monte Carlo. Vůz 207 Super 2000 se prodal do mnoha zemí od Evropy po Střední východ i na jiné trhy, např. do Jihoafrické republiky.

Dvě otázky pro Mikko Hirvonena a další dvě pro pro Sébastiena Loeba

Dvě otázky pro Mikko Hirvonena a další dvě pro pro Sébastiena Loeba17.1.2012 - spíš vidím v práci po boku Sébastiena příležitost a velikou výhodu pro mou další kariéru. Není to o tom být číslem jedna nebo dvě. Všichni vstupujeme do sezony s nulou na kontě a nové regule pro sezonu 2012 dělají závodění ještě férovější, jak pro nás jako týmové kolegy, tak i pro soupeře. Je docela přirozené, že tým očekává více od Sébastiena, vždyť je v něm už deset let a za tu dobu byl osmkrát mistrem světa! To mi trochu odlehčí od tlaku

Sébastien Loeb a Daniel Elena se vrací na zrádné Monte Carlo

Sébastien Loeb a Daniel Elena se vrací na zrádné Monte Carlo17.1.2012 - Po tříleté odmlce přichází dlouho očekávaný návrat Rallye Monte Carlo do FIA World Rally Championship. Na startu nebudou chybět ani pětinásobní vítězové z Knížectví, Sébastien Loeb a Daniel Elena z Citroën Total World Rally Teamu, kteří vítají opětovné zařazení nejslavnější rally do programu mistrovství světa.

Jaroslav Melichárek a Igor Bacigál po obhlídkách tratí a shakedownu na Monte Carlu

Jaroslav Melichárek a Igor Bacigál po obhlídkách tratí a shakedownu na Monte Carlu17.1.2012 - Obhliadky tratí na Rallye Monte Carlo 2012 máme úspešne za sebou. Boli to tri nekonečne dlhé a náročné dni, ktoré by sa dali kľudne nazvať aj Tour de France, pretože sme sa počas troch dní postupne presúvali z Monte Carla do 400 km vzdialeného prvého centra súťaže, ktorým je Valence

Moznerovci v Prešově skončili bronzoví

Moznerovci v Prešově skončili bronzoví17.1.2012 - Poriadna zima a sneženie sprevádzalo druhé podujatie seriálu Liqui Moly Winter Cup, ktorý sa konal v priebehu uplynulej nedele v prešovskej časti Šalgovik.

Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem na Jänner rallye vyhráli

Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem na Jänner rallye vyhráli17.1.2012 - Michal Hrabánek, šéf týmu ŠKODA Motorsport: „Na Jänner rally jsme startovali poprvé a potvrdilo se, že se jedná o nepředvídatelnou a obtížnou zimní soutěž. Dosažený výsledek v podobě prvních dvou míst je dobrým startem do nové sezony.“

Dubnové 21.Historic Rallye Vltava i 47.Rallye Šumava Klatovy se hlásí

Dubnové 21.Historic Rallye Vltava i 47.Rallye Šumava Klatovy se hlásí15.1.2012 - 21.Historic Rallye Vltava i 47.Rallye Šumava Klatovy se tak budou konat ve dnech 19. - 21. 4. 2012, kdy budou mít fanoušci jedinečnou možnost vidět krásné vozy zápolící v Mistrovství Evropy v rallye historických vozů i moderní speciály účastnící se Mezinárodního mistrovství České republiky v rallye.

Stránka 1 ...7 8 9 10 11 12 13 431 ...432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu