Vyhledávání

Rallye

Pro Martina Radu a Jardu Jugase bylo vítězství na Monte Carlu životním výsledkem

Pro Martina Radu a Jardu Jugase bylo vítězství na Monte Carlu životním výsledkem27.1.2012 - Pomyslným vyvrcholením pětidenní soutěže byla závěrečná zkouška harmonogramu Power Stage, ve které špička bojovala o bonusové body za první tři místa. V jejím cíli se výsledek hustopečského týmu uzavřel na 42. pozici.

Sébastien Loeb převzal prestižní Zlatou palmu

26.1.2012 - Porota 27. mezinárodního automobilového festivalu se rozhodla ocenit jeho mimořádnou sportovní kariéru a udělit mu Zlatou palmu. Sébastien Loeb převzal tuto prestižní cenu na oficiální ceremonii, která proběhla 25. ledna v pařížské Invalidovně.

Ledový špion Štěpán Vojtěch byl pro Prokopa pro Monte Carlo první volbou.

Ledový špion Štěpán Vojtěch byl pro Prokopa pro Monte Carlo první volbou.24.1.2012 - Ve výběru svého špióna jsem kladl důraz na zkušenost ze závodů MS, schopnost popsat z pohledu jezdce dojem z podmínek na trati a najít to nejpodstatnější,“ říká Martin Prokop. „Štěpán Vojtěch byl pro mě první volbou a jsem moc rád, že mi vyhověl a při Monte mi svými zkušenostmi „kryl záda“.“

Třetí start na Rallye Monte Carlo znamená pro Martina Radu výborné zlato ve třídě 8 !!

Třetí start na Rallye Monte Carlo znamená pro Martina Radu výborné zlato ve třídě 8 !!23.1.2012 - Závěr závodu jsme už absolvovali s vidinou náskoku, ale i s mírným handicapem. Popravdě jsme nepočítali s tím, že bychom na Monte použili tvrdý slick, a tak jsme ho neměli k dispozici. Měkká guma se však hodně přehřívala a už na Col de Turini byl vždy problém s její funkčností. Za tohoto stavu pneumatiky hodně klouzaly, čemuž jsme museli vždy přizpůsobit závěr vložky a druhý test. Podobné podmínky jsem na Col de Turini ještě nezažil,“ řekl Martin Rada.

Parádní videa z Rallye Monte Carlo 2012 ZDE

Parádní videa z Rallye Monte Carlo 2012 ZDE23.1.2012 - Parádní videa z Rallye Monte Carlo 2012 od našeho kolegy Michala Nedbala můžete zhlédnout zde.

Pokecejte s Loebem a Elenou

23.1.2012 - SEBASTIEN LOEB a DANIEL ELENA odpovídají zájemcům na facebookových stránkách RTL a CITROËNU

Prokop s Hrůzou potěšli sebe i fanoušky a přivážejí z Monte Carla světové body

Prokop s Hrůzou potěšli sebe i fanoušky  a přivážejí z Monte Carla světové body23.1.2012 - Stovky obytných aut kempujících na každém volném místečku u kultovních rychlostních testů. To vše byly kulisy druhého startu českého pilota Martina Prokopa ve hvězdné rallyové kategorii – WRC.

Projekt 12x2012 RallyeStar FiestaCUP pro mladé otevírá přihlášky

Projekt 12x2012 RallyeStar FiestaCUP  pro mladé  otevírá přihlášky23.1.2012 - Dnešním dnem otevíráme příjem přihlášek na soutěžní projekt 12x2012 RallyeSTAR. Pro všechny zájemce, kteří o tomto projektu čtou poprvé malá rekapitulace základních informací. Záměrem této akce je najít mladé závodní talenty ve věku 16-22let pro automobilový sport a zejména pro rallye

Mikko Hirvonen po Monte Carlu: Spokojenost s novým autem

23.1.2012 - „Dva dny jsme měli sníh, což bylo hodně obtížné. Na asfaltu jsem se cítil lépe a také jsem zajel nějaké nejrychlejší časy. Nechtěl jsem se příliš znervózňovat, musel jsem se vyvarovat chyb a zaměřit se na to, abych dojel do cíle a zabodoval. To bylo přesně to, co jsme udělali. Už se nemohu dočkat, až pojedeme nyní ve Švédsku, těším se na tu soutěž."

80. Rally Monte Carlo má staronové vítěze : pošesté v historii vyhrál Sébastien Loeb

23.1.2012 - pošesté v historii se při návratu tohoto klasického podniku do mistrovství světa radovali osminásobní světoví šampioni Sébastien Loeb a Daniel Elena. Kromě bodového zisku za prvenství si připsali i tři prémiové body za vítězství v Power Stage.

Stránka 1 ...5 6 7 8 9 10 11 431 ...432
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu