Vyhledávání

Moto

Karel Abraham míří do rozpáleného Aragonu

Karel Abraham míří do rozpáleného Aragonu16.9.2011 - „Okruh v Aragonu je zajímavý,“ říká Karel Abraham a upozorňuje na extrémní horko, které nedaleko Alcanizu nyní panuje. „Za takových podmínek má Ducati většinou problémy. Uvidíme, jaký vliv to bude mít na náš výkon,“ podotýká český motocyklový závodník.

Miroslav Popov na Autodromo di Vallelunga bojoval o třetí příčku, ale havaroval

Miroslav Popov na Autodromo di Vallelunga bojoval o třetí příčku, ale havaroval14.9.2011 - Snaha získat umístění na stupních vítězů mu byla osudnou, protože v zatáčce Tornantino mu páka spojky vyklouzla, dostal highsider a možnost si bodově polepšit tak skončila v závěru jedenáctého kola. Pádem si sice bolestivě narazil nohu, ale z místa nehody odešel po svých

Vydařený Kyjovský okruh 2011 pro Dušana Novosáda

Vydařený Kyjovský okruh 2011 pro Dušana Novosáda12.9.2011 - Rozhodující moment přišel dvě kola před cílem. Při nájezdu do retardéru dojížděli jezdce o jedno kolo. Novosád šel na plné brzdy, tím Lohse smazal jeho náskok a při výjezdu z retardéru se vrátil na druhé místo. Dušan dojel třetí se ztrátou 0,6 vteřiny.

Na Autodromo di Vallelunga se jel předposlední podnik CIV. Miroslav Popov havaroval.

Na Autodromo di Vallelunga se jel předposlední podnik CIV. Miroslav Popov havaroval.12.9.2011 - V neděli Miroslav Popov neodstartoval nejlépe a v nájezdu do druhého kola závodu mu patřila jedenáctá pozice. Český jezdec týmu ElleGi Racing ztrátu postupně snižoval a v šestém kole už bojoval o třetí místo s Kevinem Caliem. Od začátku ale řešil technické problémy a po celou dobu si musel pomáhat spojkou. Snaha získat umístění na stupních vítězů mu byla osudnou

Vítězná vytrvalostní premiéra na okruhu v Mostě pro Davida Látra

Vítězná vytrvalostní premiéra na okruhu v Mostě  pro Davida Látra12.9.2011 - Nejenže pri neustálém predjíždení nemohl využít svuj dravý supersportový styl, ale predevším mu v souboji s litrovými motocykly chybel nutný výkon motoru. Závod byl od prvního kola až do samotného záveru velmi dramatický, a v cíli nakonec delilo první tým od druhého pouhé 0,5 sekundy. David si zajel dve strídání a pomohl k celkovému vítezství dobrými casy na hranici 1:42 minuty.

Městský okruh v Kyjově je asi nejnebezpečnější z celého šampionátu

Městský okruh v Kyjově je asi nejnebezpečnější z celého šampionátu11.9.2011 - Okruh je poměrně krátký a převažují pravé zatáčky. V sobotu čekaly Martina kvalifikace, dále byl na odpoledne pořádán speciální závod - sprint O Pohár Petra a Tomáše Hlavatkových, který byl vypsán pouze pro třídu do 600 ccm.

Martin Holoubek byl na Těrlicku šestým nejlepším jezdcem z Česka

11.9.2011 - Martin Holoubek: "Super, maximální spokojenost. Chci poděkovat týmu, odjeli jsme skvělý závod, dosažený výsledek udělal všem radost. Dále děkuji organizátorům závodu, že to všechno zvládli i v obtížném počasí, fotografům, fanouškům, divákům, jelikož v Těrlicku vytvořili neuvěřitelnou atmosféru.

Závod do Strmého vrchu v Chýnově se pojede o týden později

9.9.2011 - Pojede se to ještě v letním čase, navíc den před tím je státní svátek, takže by mělo být vše v pořádku a vše by se mělo organizačně zvládnout

Novinka : Superkros se vrací do ČR i do Litovle !! V úvodu října.

Novinka : Superkros se vrací do ČR i do Litovle !! V úvodu  října.7.9.2011 - Protože se v tomto závodišti jelo naposledy v roce 2008, dávají si pořadatelé na organizaci pořádně záležet, a tak bude postaráno o zajímavý program! Jeho součástí budou superkrosové rozjížďky se startovním polem jezdců, složeným z motokrosařů z České republiky, Slovenska, Maďarska, Francie, Rakouska a Německa.

Na Masarykově okruhu ve středu v podvečer zavrčí "kozí dechy".

6.9.2011 - Od 18.30 do 19 hodin bude závodní dráha vyhrazena kultovním českým mopedům Stadion (známým také jak „kozí dech“).

Stránka 1 ...12 13 14 15 16 17 18 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu