Vyhledávání

Testy

Test vozu C1: Malý Francouz s českým rodným listem příjemně potěšil

Test vozu C1: Malý Francouz s českým rodným listem příjemně potěšil6.6.2009 - S nedůvěrou jsem přebíral klíčky od Citroenu C1 - městského vozu s litrovým motorem. Jedná se o vůz z Kolínských trojčat P 107 od kterého se moc neliší a Toyoty Aygo, která má trochu jiný design. Tyto vozy měly premiéru v Ženevě 2005 a následně se začaly vyrábět nedaleko středočeského Kolína.

Redakční test vozu mistra světa v rallye : C4 Coupé VTR 1,6 VTI je příjemný

Redakční test vozu mistra světa v rallye : C4 Coupé VTR 1,6 VTI je příjemný15.4.2009 - Moje první osobní zkušenost s francouzským vozem, před kterými jsem nikdy neměl moc respekt. Vždy jsem preferoval spíše německé vozy. Byl jsem, ale velmi přijemně překvapen a klíčky od vozu jsem vracel s těžkým srdcem

Test „malého“ SUV Audi Q5 se základním motorem 2,0 TDI . Dynamický i elegantní ...

Test „malého“ SUV Audi Q5 se základním motorem 2,0 TDI . Dynamický i elegantní ...29.1.2009 - Jedná se o moji první dlouhodobější zkušenost s vozem typu SUV, za týden jsem s ním najel přes 1100 km a za volantem strávil přes 20 hodin. Musím říct, že to byla příjemná zkušenost. Je to novinka na našem trhu a vznikl jako přímá konkurence BMW X3 a novému Volvu XC 60 a Mercedesu GLK.

Test kombíku Volswagen Golf Variant 1,9 TDI Bluemotion. Příjemné překvapení

Test kombíku Volswagen Golf Variant 1,9 TDI Bluemotion. Příjemné překvapení27.12.2008 - Kombík, který u VW nazývají Variant byl představen až v březnu v Ženevě 2007 přesto, že premiéra hatchbacku 5-té generace proběhla již v září 2003. Od výběhového modelu (počínající 6rok Golfa) jsem až tak moc neočekával, ale byl jsem velmi příjemně překvapen

Dravec s andělskou tváří

Dravec s andělskou tváří6.3.2008 - Pomalu se proplétáte hustým městským provozem a po očku sledujete závistivé pohledy řidičů z pomalu popojíždějících vozidel kolem vás. Poslední semafor, opouštíte městský provoz a vyjíždíte na úzkou okresní cestu plnou převýšení a serpentin. Vaše srdce závoďáka zaplesá, pevně sevřete volant, nahmatáte ‚pádla‘ řazení pod volantem, sešlápnete plynový pedál a vyrážíte. Sekvenční řazení funguje naprosto skvěle, motor reaguje pružně a přesně podle vašich potřeb. Připadáte si jako závodník, jež právě odstartoval do první rychlostní zkoušky.

Stránka 1 ...28 29 30 31
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu