Vyhledávání

Trucky

Davida Vršeckého čeká pro změnu víkend na vodě

Davida Vršeckého čeká pro změnu víkend na vodě14.7.2007 - Po sérii pěti závodů letošního Evropského poháru tahačů, kterou zakončil David Vršecký minulou neděli jedinečným vítězstvím na Nurburgringu, čeká na třetího muže průběžného pořadí šampionátu po delší době opět volný víkend. Roudnický jezdec jej hodlá prožít na vodě.

Trucker Bösiger v roli fakíra! Komise nic neviděla...

Trucker Bösiger v roli fakíra!  Komise nic neviděla...14.7.2007 - Komise složená z odborníků na slovo vzatých, ve které má shodou okolností rozhodující slovo španělský zástupce, po pečlivém vyhodnocení dodaných videozáznamů vynesla verdikt v tom smyslu, že není nic vidět. A tím tak pasovala Markuse Bösigera do role fakíra! Totální devastace vlastní přední nápravy a proražení několika pneumatik bez cizího přičinění je totiž zcela srovnatelné se slastným spánkem na hřebících, případně s radostným křepčením po žhavém uhlí.

Nürnburgring pro CarDo a Michala Doláka - bez převodovky a motoru

Nürnburgring pro CarDo a Michala Doláka  - bez převodovky a motoru13.7.2007 - Vůz byl po konečné opravě diferenciálu schopen vyzkoušet síly s konkurencí. Ta se však rozrostla o další posilu v teamu Renault, kde usedl za volant Renaultu Premium Ross Garret a další vůz Man ve startovním poli pilotoval Markus Altenstrasser.

Bosiger poprvé v sezóně nedokončil, ale je nad věcí !

Bosiger poprvé v  sezóně  nedokončil, ale je nad věcí !11.7.2007 - Přestože po nezaviněné kolizi v úvodu nedělního pohárového závodu nedokončil Markus Bosiger vůbec poprvé v této sezóně bodovaný závod, zůstává v klidu.

David Vršecký s Buggyrou vyhrál nedělní pohárový závod na Nürburgringu !!!!

David Vršecký s Buggyrou vyhrál nedělní pohárový závod na Nürburgringu !!!!9.7.2007 - David Vršecký z týmu Buggyra International Racing System vyhrál hlavní nedělní závod v rámci pátého podniku Evropského poháru tahačů na německém Nürburgringu. V předcházející kvalifikaci dojel třetí a za celý víkend získal 52 bodů - nejvíce ze všech a zároveň i nejvíce ve své truckové kariéře.

Nurburgring pro Buggyru veleúspěšný a plný rekordů!

Nurburgring pro Buggyru veleúspěšný a plný rekordů!9.7.2007 - Víkend ve znamení překonávání týmových met má za sebou po letošním Nurburgringu tým Buggyra International Racing Systém. Všechno zahájil v sobotu pátým pohárovým triumfem této sezóny Markus Bosiger. Jednalo se totiž zároveň o jubilejní dvacáté vítězství Buggyry ve třídě Race Truck. O den později pak David Vršecký načal třetí desítku…

V nedělní kvalifikaci vítězný Bösiger, Vršecký po boji bronzový

V nedělní kvalifikaci vítězný Bösiger, Vršecký po boji bronzový8.7.2007 - Stejně jako včera nenašel jezdec týmu Buggyra International Racing Systém Markus Bösiger v kvalifikaci soupeře a bez viditelných obtíží si připsal na své konto dalších deset bodů. David Vršecký dojel po soubojích na ostří žiletky s Jochenem Hahnem na třetím místě!

Pohárový závod na legendárním Nürburgringu v sobotu pro Buggyry!

Pohárový závod na legendárním Nürburgringu v sobotu pro Buggyry!7.7.2007 - Jezdecké galapředstavení se šťastným koncem nabídli všem příznivcům truckracingu na legendárním Nürburgringu jezdci týmu Buggyra International Racing Systém. Již z pátého vítězství v této sezóně se radoval Markus Bösiger. David Vršecký dojel druhý, zasloužil se již o letošní třetí týmové double a dokonal tak triumf roudnického týmu.

Buggyry ovládly Nürburgring. Obě pojedou z první řady.

Buggyry ovládly Nürburgring. Obě pojedou z první řady.7.7.2007 - Potřetí v této sezóně se zítra postaví do první řady kvalifikace obě Buggyry. Rozhodly o tom výsledky dnešního měřeného tréninku, ve kterém zajel nejrychlejší čas Markus Bösiger před Davidem Vršeckým. Místo ve druhé řadě si za jezdci roudnického týmu vybojovali Albacete s Hahnem.

Buggyra na Nurburgringu

Buggyra na Nurburgringu4.7.2007 - Včera v 19:30 hod dorazili na okruh Nurburgring, který bude tento víkend dějištěm pátého podniku EP tahačů mechanici týmu Buggyra International Racing Systém.

Stránka 1 ...120 121 122 123 124 125 126 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu