Vyhledávání

Trucky

Technický ředitel týmu Buggyra Kress je střízlivým optimistou

Technický ředitel týmu Buggyra Kress je střízlivým optimistou14.6.2007 - Jestliže se na konci loňské sezóny vyjadřoval technický ředitel týmu Buggyra International Racing System Mario Kress v tom smyslu, že zima bude ve znamení práce na spolehlivosti speciálů, dosavadní průběh sezóny ukazuje, že se tento záměr zdařil.

Vršeckého zdemolovaný speciál. A přece vyhrál

Vršeckého zdemolovaný speciál. A přece vyhrál9.6.2007 - Přestože mechanici týmu Buggyra International Racing Systém dorazili z Albacete ve středu večer, pokračuje práce v roudnickém BTC s neztenčenou intenzitou. „Když jsem viděl, v jak dezolátním stavu je Davidovo auto, ptal jsem se sám sebe, jak mohl vyhrát,“ popisuje své první dojmy šéf logistiky Petr Marek a pokračuje ve výčtu napáchaných škod.

Čáp se Švandou krátce po karambolu v Mohelnici zvítězili v Evropě !

8.6.2007 - Jako opravdu lehká se nakonec ukázala zranění spolujezdce Bohumíra Čápa, která utrpěl Radovan Švanda při nejhůře vyhlížejícím karambolu na Extrem Truck Trialu v Mohelnici. Za nehodu si přeloučská posádka vysloužila titul „Karambolista ČSAD Logistik cupu“ a hned následující víkend závodila ve francouzském Montalieu, kde zvítězila

Mohelnice plná karambolů ale také rekordů

Mohelnice plná karambolů ale také rekordů7.6.2007 - Nečekaný zájem fanoušků adrenalinových sportů měl letošní Etrem Truck Trial (ExTT) ČSAD Logistik cup, který o víkendu hostil mohelnický lom na Šumperku. Zúčastnilo se ho totiž na šedesát posádek, které své umění v ovládání tahačů i off – roadů ukázaly patnácti tisícovkám diváků

Buggyry letos dál vládnou truckerské Evropě !

Buggyry letos dál vládnou truckerské Evropě !5.6.2007 - Stejně tak jako v závodech jednotlivců dominuje Buggyra v letos nově vyhlášené soutěži značek. Po Barceloně a Zolderu triumfovala dvojice Markus Bösiger – David Vršecký také na okruhu ve španělském Albacete.

Buggyra dvakrát zlatá v Albacete! Vršecký si vztek vynahradil !!!

Buggyra dvakrát zlatá v Albacete! Vršecký si vztek vynahradil !!!3.6.2007 - „Fantazie, mám velkou radost,“ hlesl vzápětí po dojezdu do cíle potem promáčený Vršecký, který startoval do hlavního závodu po nepovedené kvalifikaci až ze sedmého místa. Hned po startu ovšem využil kolize jezdců před ním a dostal se na třetí pozici za dvojici Bösiger – Oestreich.

Bösiger s Buggyrou v Abacete stříbrný

Bösiger s Buggyrou v Abacete stříbrný3.6.2007 - Druhé místo vybojoval v pohárovém závodě na kruhu ve španělském Albacete jezdec týmu Buggyry Markus Bösiger. Jeho stájový druh David Vršecký spatřil v cíli šachovnicový praporek jako čtvrtý.

Buggyry ve španělském Albacete umí

Buggyry ve španělském Albacete umí1.6.2007 - Po belgickém Zolderu, ve kterém závodní speciály Buggyra neokusily hořkost porážky od roku 2004, je Albacete dalším okruhem, na kterém se truckerům roudnického týmu neobyčejně daří. Po desetileté pauze byl španělský okruh zařazen do termínové listiny EP v roce 2005.

Mistrovství ČR v Trucktrialu míří na sever do SOKOLOVA.

Mistrovství ČR v Trucktrialu míří na sever do SOKOLOVA.1.6.2007 - O víkendu 9.- 10. června se pojede třetí závod Mistrovství ČR v Truck Triálu, který se tentokrát přesouvá na Ranč Vránov u Sokolova. Jedná se o závody upravených nákladních vozů v terénu. Závodníci mají vždy za úkol projet vyznačenou sekci bez dotyku označených branek a navíc v daném časovém rozhraní. Svou účast potvrdilo již více jak 48 posádek

David Vršecký musí zlepšit měřené tréninky

David Vršecký musí zlepšit měřené tréninky30.5.2007 - Přestože si druhý jezdec průběžného pořadí EP tahačů 2007 David Vršecký vede letos zatím na výtečnou, v jedné kategorii ve srovnání s loňskem viditelně zaostává. Zatímco totiž v předchozí sezóně dokázal v Barceloně a Zolderu vyhrát všechny čtyři měřené tréninky, letos se mu v této velmi důležité disciplíně tolik nedaří

Stránka 1 ...122 123 124 125 126 127 128 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu