Vyhledávání

Trucky

Buggyry po Barceloně bez šrámů

Buggyry po Barceloně bez šrámů6.4.2007 - Včera těsně před polednem dorazili z Barcelony do roudnického Buggyra Technology Centra mechanici spolu s oběma vítěznými speciály na „palubách“ svých souprav. Podle šéfa týmové logistiky neukázaly první prohlídky vážnější poškození žádné z Buggyr.

Vršecký v Barceloně v neděli kraloval !!

Vršecký v Barceloně v neděli  kraloval !!2.4.2007 - Český jezdec David Vršecký s vozem Buggyra se stal vítězem hlavního závodu Evropského poháru tahačů v Barceloně. Na druhém místě dnes dojel jeho týmový kolega Švýcar Markus Bösiger, který kraloval předchozímu víkendovému programu. František Vojtíšek skončil pátý, o pět míst níže byl další Čech Michal Dolák. Průběžné pořadí vede Bösiger, Vršecký je druhý. Buggyra navíc vede hodnocení týmů.

Michal Dolák se při truckerské premiéře v Barceloně na bodech l !!

Michal Dolák se při truckerské premiéře v Barceloně na bodech l !!2.4.2007 - Tahač MAN 410 TGA po Lackovi se mu zalíbil a v prvním kvalifikačním závodě to chvíli vypadalo na osmé místo, ale po ráně, kterou od soupeřů dostal, skončil v bariérách z gum a pomuchlané zbytky karoserie postrácel po dráze. Po boji se soupeři mu patřilo 11. místo, hned za body.

České Buggyry vyplenily Barcelonu! V neděli zlato pro Vršeckého !!

České Buggyry vyplenily Barcelonu! V neděli zlato pro Vršeckého !!2.4.2007 - Po vynikajícím výkonu se totiž radoval z pohárového vítězství. Navíc v Barceloně zvítězil potřetí v řadě! Triumf Buggyr pak dokonal druhým místem do té doby neporazitelný Markus Bösiger. Poprvé v historii týmu ovládli jezdci Buggyra International Racing Systém i celkové pořadí. S 55 body vede Markus Bösiger, David Vršecký na druhém místě vybojoval 42 bodů

Barcelona 2007 a Frankie: spokojenost se vstupem do sezony !!

Barcelona 2007 a Frankie: spokojenost se vstupem do sezony !!2.4.2007 - Frankie Racing Team se umístil 3. Druhý jezdec týmu Simeon Martin dojel 8. Celkově Frankie Vojtíšek hodnotí první závod ME v tomto roce, jako velmi úspěšný

Barcelona: Markusova vítězná kvalifikace i v neděli !

Barcelona: Markusova vítězná kvalifikace i v neděli !2.4.2007 - Ani nedělní kvalifikace nezastavila dosavadní vítězný barcelonský kvapík švýcarského truckera Markuse Bösigera. Stejně jako v sobotu si dojel pro body za první místo systémem start-cíl, když základ svého vítězství položil nejrychlejším časem měřeného tréninku.

Barcelona: první den bodovali Vršecký, Vojtíšek i Dolák

Barcelona: první den bodovali Vršecký, Vojtíšek i Dolák31.3.2007 - Úspěšný start do nového ročníku Evropského poháru tahačů měl dnes na barcelonském okruhu závodní tým Buggyra z Roudnice nad Labem. Bodovanou kvalifikaci i hlavní závod vyhrál Markus Bösiger. Jeho český kolega David Vršecký nejprve dojel na druhém místě a v hlavním závodu byl přes defekt zadní pneumatiky třetí, jenže po závodu byl penalizován a skončil šestý.

Barcelona : Vítězná premiéra Markuse Bösigera!

Barcelona : Vítězná premiéra Markuse Bösigera!31.3.2007 - Úvod snů zažil dnes v Barceloně švýcarský trucker Markus Bösiger. Ve svém prvním závodě po přestupu do týmu Buggyra International Racing Systém totiž vyhrál vše, co se vyhrát dalo a díky maximálnímu zisku 30 bodů se dostal do čela šampionátu. S výjimkou průběžného vedení se mu podobný kousek podařil naposled před dvěma lety v Misanu!

Catalunya : Kvalifikační double Buggyr na úvod sezony

Catalunya : Kvalifikační double Buggyr na úvod sezony31.3.2007 - Skvělý start do truckového šampionátu má za sebou tým Buggyra International Racing Systém. Jeho jezdci Markus Bösiger a David Vršecký si totiž v úvodním bodovaném závodě sezóny - desetikolové kvalifikaci - dojeli na okruhu Catalunya pro první dvě místa.

Trucky: Ve Španělsku začíná sezóna i pro Michala Doláka !

Trucky: Ve Španělsku začíná sezóna i pro Michala Doláka !30.3.2007 - Jeho truck značky MAN 410 TGA testoval naposledy před závody na domácím autodromu v Mostě, který pilot zná. Několik ostrých kol absolvoval po boku Švýcara Markuse Bösigera, který patří k ostříleným truckovým závodníkům ve FIA TRC.

Stránka 1 ...125 126 127 128 129 130 131 132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu