Vyhledávání

Trucky

Buggyra letos kraluje, týmový rekord překonán

Buggyra letos kraluje, týmový rekord překonán23.5.2007 - Stejně jako v individuálním mistrovství kraluje tým Buggyra International Racing Systém i nové soutěži, kterou je mistrovství Evropy dvojic. V něm startují dvojice jezdců, které spojuje příslušnost ke stejné značce.

One man show Buggyry na pokračování!

One man show Buggyry na pokračování!23.5.2007 - V poněkud jednostrannou a pro někoho možná nudnou show jednoho muže proměnil dosavadní průběh EP tahačů švýcarský jezdec v barvách týmu Buggyra International Racing Systém Markus Bosiger. V Barceloně a Zolderu totiž vyhrál všechny čtyři měřené tréninky, stejný počet kvalifikací a tři pohárové závody!

Truckerský nováček Michal Dolák má ze Zolderu pět bodů !

Truckerský nováček Michal Dolák má ze Zolderu pět bodů !22.5.2007 - Ačkoliv jezdec na této trati nikdy nestartoval, dařilo se mu lépe, než na úvodním podniku v Barceloně, kde vybojoval jen 2 body. Belgický okruh v Zolderu zrovna nepatří mezi nejpříjemnější, ale Michal Dolák se s ním seznámil vcelku dobře.

Také v neděli v Zolderu Bösiger s Buggyrou suverénně ZLATÝ !!

Také v neděli v Zolderu Bösiger  s Buggyrou suverénně ZLATÝ !!20.5.2007 - Švýcarský jezdec získal v Zolderu poprvé ve své téměř desetileté kariéře maximální počet 60 bodů a se ziskem 115 bodů ze 120 možných(!!!) vede bezpečně průběžné pořadí šampionátu. Celkově druhý je zatím jeho stájový druh Vršecký (72 bodů).Buggyra dominuje i poháru konstruktérů

Sobotní úžasný koncert v Zolderu pro dvě české Buggyry!

Sobotní úžasný koncert v Zolderu pro dvě české Buggyry!20.5.2007 - Dokonalé představení bez sebemenšího náznaku falešného tónu dnes zahráli divákům v Zolderu jezdci týmu Buggyra International Racing Systém Markus Bösiger a David Vršecký. Buggyra slavila v Belgii již druhé double probíhající sezóny, přičemž letos ještě nepoznala ani v jednom z bodovaných závodů hořkost porážky!

Zolder 2007: Buggyry mají druhé „double“ sezóny

Zolder 2007: Buggyry mají druhé „double“ sezóny19.5.2007 - Famózní vstup měl do hlavního závodu především Vršecký. Ihned po signálu zelených světel naznačil před ním startujícímu Hahnovi útok středem, jenže sotva chtěl Němec skulinu uzavřít, Vršecký se objevil na opačné straně jeho Mercedesu a nezadržitelně šel za svého stájového kolegu Bösigera na druhou pozici

Bösiger chce vítězství s Buggyrou ze Zolderu

Bösiger chce vítězství s Buggyrou ze Zolderu18.5.2007 - Mezi jezdce, kteří si nemohou na okruh v Zolderu rozhodně stěžovat, patří i druhý muž průběžného pořadí truckového šampionátu David Vršecký. V roce 2004 dojel v závodě třídy SRT druhý za svým stájovým kolegou Faurem, o rok později byl ve třídě RT třetí, loni pak zvítězil.

Ve vojenském prostoru Teleček u Milovic začal trucktrial s rekordem

Ve vojenském prostoru Teleček u Milovic začal trucktrial s rekordem18.5.2007 - Přestože bylo přihlášeno přes 50 soutěžních posádek, na startovní listině se jich nakonec za slunného počasí objevilo „pouze“ 43. Tolik se jich s výjimkou mezinárodního závodu v Lišanech u Postoloprt zatím žádného závodu nezúčastnilo.

O víkendu pojedou trucky v Zolderu i na Moravě v Mohelnici

O víkendu pojedou trucky v Zolderu i na Moravě v Mohelnici17.5.2007 - Okruh v belgickém Zolderu je již připraven na zahájení druhého letošního podniku FIA European Truck Racing Cupu. Připraven je také MAN Michala Doláka.

EXTREM TRUCK – TRIAL 2007 v Mohelnicích již o víkendu !!

EXTREM TRUCK – TRIAL 2007 v Mohelnicích již o víkendu !!16.5.2007 - Už o víkendu se mohelnický lom na Olomoucku změní v nebezpečné tratě, na kterých budou fyzikální závody překonávat posádky jak nákladních vozů, tak i zcela unikátních prototypů. Podle ředitelky závodu Zuzany Boučkové se na letoční ČSAD Logistik cup přihlásilo 59 posádek, což je o třetinu více, než v roce předchozím.

Stránka 1 ...123 124 125 126 127 128 129 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu