Vyhledávání

Trucky

Nurburging chyby neodpouští!

Nurburging chyby neodpouští!4.7.2007 - Nepochybně celou řadu zajímavých story zažil na legendárním německém okruhu David Vršecký. V roce 1998 vzplálo při premiérovém startu jeho SISU.

Přichází závod roku!

Přichází závod roku!2.7.2007 - Zítra ráno vyrazí směr Nurburgring mechanici týmu Buggyra International Racing Systém. Legendární okruh se vrací do termínového kalendáře EP tahačů po roční pauze a stejně jako v předchozích sezónách lze zcela jednoznačně hovořit o závodu roku. „Pohybuji se ve světě truckracingu hodně dlouho, ale Nurburgring a atmosféra s ním spojená s sebou vždy přináší jistou dávku nervozity,“

Zaostřeno na převodovky!

Zaostřeno na převodovky!30.6.2007 - Práce bude především se závodním speciálem Davida Vršeckého, na kterém jsou patrné šrámy z tvrdých bojů s Egonem Allgauerem (sobota) a Jochenem Hahnem (neděle). Zvláštní pozornost pak bude v případě obou vozů věnována převodovkám.

Buggyra vládne týmům

Buggyra vládne týmům27.6.2007 - Zcela suverénně si zatím počíná tým Buggyra International Racing Systém v soutěži dvojic. Markus Bosiger s Davidem Vršeckým vedou po Nogaru před favorizovanou dvojicí MAN Allgauer-Koerber (MAN) o neuvěřitelných 134 bodů!

Buggyry v Nogaru na bedně

25.6.2007 - Stejně jako v kvalifikaci vybojovali jezdci týmu Buggyra International Racing Systém Markus Bösiger a David Vršecký v pohárovém závodě druhé a třetí místo. V praxi to znamená, že švýcarský jezdec získal v Nogaru v součtu obou dnů závodního víkendu o bod více, než jeho největší soupeř v boji o titul Antonio Albacete a usadil se v čele šampionátu s komfortním náskokem 37 bodů. Spokojený může být i celkově třetí Vršecký, jeho náskok na Körbera činí 23 bodů.

Druhý Bösiger, třetí Vršecký!

25.6.2007 - Dalšího úspěchu dosáhli na okruhu ve francouzském Nogaru jezdci týmu Buggyra International Racing Systém Markus Bösiger a David Vršecký. V osmikolové kvalifikaci byl nad jejich síly pouze obhájce titulu Antonio Albacete. Oba jezdci roudnického týmu si tak vytvořil velmi dobrou pozici před startem pohárového závodu.

Buggyra chce a věří v double i v Nogaru

Buggyra chce a věří v double i v Nogaru23.6.2007 - Proklínaný a zároveň takřka do nebes vynášený okruh v Nogaru se nezapsal do dějin týmu Buggyra pouze Vršeckého prvním umístěním na stupních vítězů a následujícím striptýzem Petra Béra. V sezóně 2003 se zde totiž roudnický tým radoval díky dvojici Gerd Körber – David Vršecký ze svého vůbec prvního double v historii týmu.

Když Vršecký běhal v Nogaru nahý....

Když Vršecký běhal v Nogaru  nahý....20.6.2007 - Pokud se Davida Vršeckého zeptáte na jeho nejoblíbenější okruh, zcela jistě odpoví, že Nogaro! Přitom na tomto okruhu, na kterém se již tento víkend pojede čtvrtý podnik letošního EP tahačů David nikdy nezvítězil. Důvod obliby je však pochopitelný.

Další klání čeká nejen Buggyry ve francouzském Nogaru

Další klání čeká nejen Buggyry ve francouzském Nogaru19.6.2007 - Dnes večer vyrazí do dějiště konání čtvrtého podniku Evropského poháru tahačů, který se tento víkend koná ve francouzském Nogaru mechanici týmu Buggyra International Racing Systém. Ještě v sobotu přitom trávila většina z nich v roudnickém BTC.

Buggyra přijímá hozenou rukavici a chystá se na Nogaro

Buggyra přijímá hozenou rukavici a chystá se na Nogaro15.6.2007 - Přestože se jezdec týmu Buggyra International Racing System Markus Bösiger těší po první třetině letošního truckového šampionátu z pozice suverénního lídra, tlak na svou osobu si před závodem v Nogaru, který se pojede příští víkend, rozhodně nepřipouští.

Stránka 1 ...121 122 123 124 125 126 127 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu