Vyhledávání

Trucky

Druhý podnik letošní truckové sezóny se jede v Zolderu

Druhý podnik letošní truckové sezóny se jede v Zolderu16.5.2007 - Již tradiční „větrací“ testování, které proběhlo včera odpoledne na letišti v Panenském Týnci dopadlo podle inženýra Robina Dolejše na výtečnou.

V Mohelnici se představí i krásné absolutní prototypy automobilů !

15.5.2007 - Absolutní prototypy automobilů anebo zmenšené modely nákladních vozů. Tak to budou další lákadla na letošní závody Extrem Truck Trial ČSAD Logistik cup, který bude o víkendu hostit Mohelnice na Olomoucku. Především prototypy si v náročném terénu nic nezadají s velkými terénními vozy, a tak podívaná plná karambolů, neuvěřitelných překážek včetně vodních příkopů a neskutečných sklonů tratí opět přiláká na Moravu spoustu fanoušků motorismu

Buggyra testovala a improvizovala

Buggyra testovala a improvizovala27.4.2007 - Po triumfu v Barceloně proběhlo včera v Mostě za účasti jezdců Markuse Bosigera a Davida Vršeckého očekávané testování týmu Buggyra International Racing Systém. Nutno podotknout, že svým způsobem se jednalo o testování doposud neobvyklé. Inženýři týmu věrni anglické fotbalové filozofii, podle které se vítězná sestava nemění, se totiž rozhodli věnovat včerejší den převážně improvizaci.

První závod trucktrialové sezóny v Milovicích s rekordem

První závod trucktrialové sezóny v Milovicích s rekordem26.4.2007 - Truck trial – soutěž nákladních vozidel v terénu se v letošním roce zahájila závodem v bývalém vojenském prostoru Teleček v Milovicích u Lysé nad Labem. Přestože bylo přihlášeno přes 50 soutěžních posádek, na startovní listině se jich objevilo „pouze“ 43.

Truck Trial se chystá v květnu do Písku !

Truck Trial se chystá v květnu do Písku !25.4.2007 - O víkendu 12. a 13. května se pojede druhý závod Mistrovství ČR v Truck Triálu, který se tentokrát přesouvá do Písku v jihočeském kraji. Jedná se o závody upravených nákladních vozů v terénu. Závodníci mají vždy za úkol projet vyznačenou sekci bez dotyku označených branek a navíc v daném časovém rozhraní

David Vršecký se nenudí

David Vršecký se nenudí18.4.2007 - Podle Davida představuje ideální stav třítýdenní pauza mezi jednotlivými závody. „Mechanici mají čas v klidu dojet do Roudnice a udělat pořádný servis. Nejstrašnější to bylo loni. Po Barceloně šest týdnů klid, pak dva závody v průběhu deseti dnů a další za dva týdny v Nogaru. Veškerý servis se dělal na koleně a po cestě.“

Vršecký tváří kampaně nové oděvní kolekce Buggyry

Vršecký  tváří kampaně nové oděvní kolekce Buggyry13.4.2007 - Kabinu Buggyry za objektiv fotografa vyměnil dnes po obědě vítěz z Barcelony David Vršecký. Stal se totiž hlavní tváří kampaně nové oděvní kolekce Buggyra, se kterou roudnický tým přichází na trh

Dolák na poprvé bodoval i přes technické problémy

Dolák na poprvé bodoval i přes technické problémy13.4.2007 - Hned v sobotním kvalifikačním závodě to zkoušel mezi první osmičkou jezdců, ale pak po drobné kolizi skončil na jedenáctém místě. V následném pohárovém závodě zaútočil na bodované příčky a to se mu podařilo, když v cíli skočil na 10. místě.

Buggyra přes úspěch chystá další testování

Buggyra přes úspěch chystá další testování12.4.2007 - I přes skvělé představení dvojice Bösiger –Vršecký v úvodním podniku letošního šampionátu v Barceloně pokračují práce v roudnickém Buggyra Technology Centru s neztenčenou intenzitou.

Buggyra vévodí po úvodu sezóny značkám

6.4.2007 - Start v novém týmu z kategorie snů má za sebou Markus Bösiger. Ačkoli v Barceloně startoval v týmu Buggyra International Racing System vůbec poprvé, našel v průběhu celého závodního víkendu jediného přemožitele až v nedělním pohárovém závodě. V něm se musel sklonit před uměním svého stájového druha Davida Vršeckého a dojel druhý.

Stránka 1 ...124 125 126 127 128 129 130 131 ...132
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu