Vyhledávání

Závody off road

Baja Saxonia přilákala i řadu našich posádek a jezdců. Aneb Dakar na dohled....

Baja Saxonia přilákala i řadu našich posádek a jezdců. Aneb Dakar na dohled....26.5.2011 - Německá Baja Saxonia je pro našince zřejmě nejbližším podnikem, připomínajícím Dakar, kde lze vidět klání motocyklů, čtyřkolek, terénních vozů a navíc také kamionů a to vše ve velmi rozlehlých prostorech hnědouhelného dolu na dohled Lipska.

CCR 2011 dál po negativních zkušenostech z Kapuváru bez maďarských závodů ??

CCR 2011 dál po negativních zkušenostech z Kapuváru bez  maďarských závodů ??21.5.2011 - Závody CCR, tedy Cross country rallye, se letos jedou společně, jako česko- polsko- slovenský šampionát. Do kalendáře byly zařazeny i dva závody v Maďarsku, i když pamětníci vědí, že zde je s pořadateli poněkud obtížná domluva a to zdaleka nikoliv jen kvůli maďarštině !!

24hours OffROAD Maraton 2011 je minulostí: Vítězové ujeli 728 km a 91 okruhů

16.5.2011 - Posádka KUBI teamu Geneve Mirek Kubiček, Láďa Froněk, Zdeněk Pešl, Broňa Franc a Karel Holík se po delší odmlce vrátila do seriálu OffROAD Maratonu ve skvělé formě. Po zdařilých prvních dvou letošních závodech potvrdila v Dobřanech pověst legendy. Krátce po startu se dostala na špičku startovního pole a svou jízdou nenechávala nikoho na pochybách

Stránka 1 ...4 5 6 7
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu