Vyhledávání

Závody off road

Baja Carpathia 2011 skončila po zásluze zlatem pro Zapletala s Ouředníčkem !

Baja Carpathia 2011 skončila po zásluze  zlatem  pro Zapletala s Ouředníčkem !26.6.2011 - Mirek Zapletal je opět ve velmi dobré formě, to také předvedl na Baja Carpathia. Úspěšně se mu podařilo pokořit 352 km rychlostích zkoušek, což mu vyneslo první místo. Největšími soupeři mu byli Szalay s Fazekasem.

Baja Carpathia odstartovala. Mirek Zapletal s BMW X3 ovládl prolog

Baja Carpathia odstartovala. Mirek Zapletal  s BMW X3 ovládl prolog25.6.2011 - Po prologu byli Mirek Zapletal a Tomáš Ouředníček velice spokojeni, jak s trasou, tak i s BMW X3 CC, které jelo fantasticky. Zdeněk Pořízek, který si opět musí zvyknout na H3 EVO, získal sedmou pozici

Baja Carpathia: Soutěže cross country rally 2011 pokračují o víkendu v Polsku.

Baja Carpathia: Soutěže cross country rally 2011 pokračují o víkendu v Polsku.23.6.2011 - O víkendu startuje druhý díl Mistrovství cross country rallye FIA (CCR) 2011, které odstartovalo v dubnu v okolí maďarského Kapuváru, tentokrát u našich severních sousedů. Na startu Baja Carpathia nebudou chybět ani české posádky, které jistě budou mít i ambice na stupně vítězů

Eurotrial v Sedlčanech se pojede v úvodu srpna

Eurotrial v Sedlčanech se pojede v úvodu srpna22.6.2011 - Vzhledem k mnoha divokým kouskům, které posádky v náročných sekcích hodně často předvádějí, se ale jistě zájem fanoušků o tento sport brzy zvýší.

Stařičká Tatra 805 z Brna se úspěšně probila zaplaveným pralesem

Stařičká Tatra 805 z Brna se úspěšně probila zaplaveným pralesem17.6.2011 - Dvěma automobilovým dobrodruhům Petru Kopečnému a Danu Přibáňovi, známému svými výpravami trabantem přes Asii a Afriku, se povedl husarský kousek – shodou okolností byli v závěru expedice napříč Jižní Amerikou nuceni s více než přes 50 let starou Tatrou 805 překonat jeden z nejnáročnějších dálkových přejezdů světa – 700 kilometrů dlouhou cestu pralesy Guayany během nejprudšího období dešťů.

Mistrovství Evropy, čili Eurotrial 2011 v Sedlčanech a info pro účastníky.

Mistrovství Evropy, čili  Eurotrial 2011 v Sedlčanech a info pro účastníky.17.6.2011 - V pátek odpoledne proběhne slavnostní představení účastníků a závodních speciálů na náměstí v Sedlčanech, kterému bude předcházet od 15,30 vystoupení Maxim Turbulenc, módní show Aleny Lauberové a akrobatické vystoupení Pilsen Cheerleaders.

Machus vydřel v Albánii druhé místo, bugina osvědčila

Machus vydřel v Albánii druhé místo,  bugina osvědčila16.6.2011 - Konec dobrý, všechno dobré. Tak by se dalo shrnout vystoupení Pepíka Macháčka na Albania Rally, což byl vlastně první ostrý test jeho nové techniky – jednomístného vozu Rage buggy. V nelítostných podmínkách na neuvěřitelně rozbitých a strmých albánských cestách obsadil v absolutním pořadí kategorie automobilů skvělé druhé místo, z čehož měl matador vytrvalostních soutěží ohromnou radost

Představujeme Otevřené mistrovství ČR v Off Road Trialu

Představujeme Otevřené mistrovství ČR v Off Road Trialu16.6.2011 - Závody se pořádají jako otevřené mistrovství, to znamená, že účastník nemusí mít závodní licenci, vozidlo musí pouze splňovat bezpečnostní předpisy a řidič musí být držitelem řidičského průkazu skupiny B.

Martin Plechatý Albania Rally nedokončil kvůli přetlaku oleje v motoru

16.6.2011 - „Došlo k tomu, čeho jsem se obával a s čím jsem se potýkal od začátku závodu. Nevydržel motor a čtyřkolka se zastavila. Olej se dostával z převodovky do motoru, byl strašně natlakovaný a při nízkých otáčkách chcípal. Než tlak povolil, zůstal jsem dvacet minut stát a už se s tím nedalo jet,“ popsal Plechatý důvod odstoupení.

OffROAD Maraton 2011: Absolutní vítězství ze soboty v Bruntálu patří vozu ''do litru ''.

14.6.2011 - V letošní sezoně OffROAD Maratonu jde o druhé celkové vítězství vozu do jednoho litru. V druhém závodu letošní sezony v Sedlčanech se to povedlo Polaris teamu, který ale v Bruntálu nestartoval.

Stránka 1 ...3 4 5 6 7
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu