Vyhledávání

Závody off road

Hungarian Baja 2011 a skvělý úvod našeho Mirka Zapletala. Vyhrál 1. RZ.

Hungarian Baja 2011 a skvělý úvod našeho  Mirka Zapletala. Vyhrál 1. RZ.27.8.2011 - Posádka nečekaně vyhrála 1. rychlostní zkoušku. Na neskutečně rozbité trati využil Mirek Zapletal potenciál svého BMW na plno. Nové nastavení vozu umožnilo nadělit 2 min. i Borisi Gadasinovi, který bývá na krátkých tratích nepřekonatelný.

Hungarian Baja 2011: Mirek Zapletal druhý v úvodním prologu

Hungarian Baja 2011: Mirek Zapletal druhý  v úvodním prologu27.8.2011 - Vyhrál Leonid Novitskiy (BMW X3). Hned po něm vyjede na trať Miroslav Zapletal (BMW X3), Boris Gadasin (G-Force) a Karoly Fazekas (BMW X5).

Hungarian Baja 2011 před startem: naši s BMW X3 a zbrusu novým H3 EVO II.

Hungarian Baja 2011 před startem: naši s BMW X3 a zbrusu novým H3 EVO II.26.8.2011 - Na Hungarian Baja, která patří do světového šampionátu, se dnes ráno vydal Miroslav Zapletal s BMW X3. Nyní odjíždí směr Györ i Zdeněk Pořízek se zbrusu novým H3 EVO II, které okusí své první ostré kilometry právě na tomto podniku.

Pátý závod OffROAD Maratonu se po loňské premiéře vrací do Ústí nad Labem

Pátý závod OffROAD Maratonu se po loňské premiéře vrací do Ústí nad Labem25.8.2011 - Seriál extrémních vytrvalostních závodů aut, motorek a čtyřkolek je složen z osmi závodů po celé České republice. Jedná se o otevřené mistrovství, které sdružuje závodníky dětských, juniorských, dospělých a veteránských kategorií.

Borec na konec z Eurotrialu ze Sedlčan 2011. Úžasné i dramatické video !!

Borec na konec z Eurotrialu ze Sedlčan 2011. Úžasné i dramatické video !!11.8.2011 - Víkendový Eurotrial nabídl mnoho a mnoho dramatických situací. Jedna z nejdramatičtějších pak se stala v sekci číslo 16 již těsně před koncem.

Premiérový Eurotrial v Česku nabídl skvělou a nevídanou podívanou. FOTO přibývají !!

Premiérový Eurotrial v Česku nabídl skvělou a nevídanou podívanou. FOTO  přibývají !!9.8.2011 - O právě uplynulém víkendu se premiérově v České republice konala opravdu velká off-roadová slavnost. A přes nepřízeň počasí ji navštívilo značné množství jistě spokojených diváků. Tratě sice byly značně nasáklé vodou z předcházejících dešťů, ale v sobotu sprchlo jen chvilku a náročné sekce byly celkem - relativně- sjízdné.

Soutěž o vstupenky na víkendový Eurotrial Sedlčany skončila. Vyhráli jste ??

Soutěž o vstupenky na víkendový Eurotrial Sedlčany skončila. Vyhráli jste ??3.8.2011 - Přinášíme správné odpovědi i jména výherců.

Soutěž o vstupenky k Eurotrialu 2011 v Sedlčanech jde do finále

Soutěž o vstupenky k Eurotrialu 2011 v Sedlčanech jde do finále31.7.2011 - Připomínáme , že stále ještě se můžete zúčastnit naší soutěže o lístky do Sedlčan, kde se pojede již o příštím víkendu.

Baja Espana Aragon 2011: Úspěch a body pro Mirka Zapletala s Tomášem Ouředníčkem

Baja Espana Aragon 2011: Úspěch a body pro Mirka Zapletala s Tomášem Ouředníčkem27.7.2011 - Španělské tratě jsou vždy velkou výzvou – jsou velmi rychlé, ale současně i velmi záludné, od širokých šotolinových úseků přes horské kamenité stezky. Vyzkoušel jsem si i různá nastavení brzd a mohl jsem tak nové BMW dále optimalizovat pro různé typy tratí. S výsledkem jsem opravdu spokojen.“

Baja Espaňa Aragón : Sobota Mirka Zapletala a Tomáše Ouředníčka jako na houpačce

Baja Espaňa Aragón : Sobota Mirka Zapletala a Tomáše Ouředníčka jako na houpačce24.7.2011 - Přes všechny problémy se podařilo přilepšit si o pár příček a po dnešním dlouhém dni se umístili na 6. místě, celkově na 5. místě.Zítřejší den bude opět ve znamení dvou rychlostních zkoušek o délce 131 km a 175 km.Atmosféra tohoto podniku je úžasná

Stránka 1 2 3 4 5 6 7
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu