Vyhledávání

Závody off road

Baja Slovakia se vrací z písku do nové lokality u Levoče

Baja Slovakia se vrací z písku do nové lokality u Levoče13.10.2011 - V polovici októbra sa na súťažnú scénu po ročnej prestávke vráti Baja Slovakia ®, jediná slovenská cross country rally. Po prvý raz v histórii zavíta táto medzinárodná súťaž na východ Slovenska, jej deviaty ročník budú hostiť mesto Levoča a obec Vyšný Slavkov.

Sedmý díl OffROAD Maratonů se pojede v sobotu v Janovicích nad Úhlavou

Sedmý díl OffROAD Maratonů se pojede v sobotu v Janovicích nad Úhlavou11.10.2011 - Všechny závodníky čeká offroadová a poměrně náročná trať, na které budou rychlé úseky pro provětrání strojů i technické pasáže, kde závodníci budou muset prokázat své zkušenosti. Vzhledem k počasí očekáváme spíše mokrý povrch

Pharaons Rally 2011 pro Zapletala s Ouředníčkem skončila nárazem soupeře zezadu.

Pharaons Rally 2011 pro Zapletala s Ouředníčkem skončila nárazem soupeře zezadu.5.10.2011 - Po zdolání jedné velké duny, musel Mirek Zapletal zastavit. V tom okamžiku se ozvala velká rána. Do pomyslném kufru BMW X3 totiž skočil Costel Casuneanu se svou MPR 13. BMW X3 skončilo se zlomeným zadním rámem i dvěmi zadními tlumiči. Mirek Zapletal a Tomáš Ouředníček provedli provizorní opatření a z místa nehody odjeli pouze s jedním zadním tlumičem po obou stranách.

IX. Internext Rally Vsetín 2011 je minulostí

IX. Internext Rally Vsetín 2011 je minulostí4.10.2011 - Vsetínská předposlední soutěž šampionátu CCR 2011 je minulostí. V rámci českého bodování byl nejlepší Zdeněk Pořízek s Hummerem H3 EVO. Spokojen byl jistě také bronzový Slovák Juraj Ulrych, který je mimochodem pořadatel poslední soutěže v kalendáři - blížící se Baja Slovakia.

Pharaons Rally 2011 a její první etapa: Zapletal se potí i kvůli chřipce

Pharaons Rally 2011 a její první etapa: Zapletal se potí i kvůli chřipce4.10.2011 - Trať byla hodně rozbitá, kamenitá a částečně písčitá. Navíc na konci rychlostní zkoušky málem dostali defekt levého zadního kola, ale do cíle dorazili v pořádku. Po výměně pneu jsou Miroslav Zapletal a Tomáš Ouředníček připraveni na úterní 478 km smyčku

Souboj o cenné body na Pharaons Rally 2011 vypukne brzy

Souboj o cenné body na Pharaons Rally 2011 vypukne brzy3.10.2011 - výsledky této rally můžou pěkně zamíchat pořadím v žebříčku Světovém poháru. Nyní se totiž Mirek Zapletal pohybuje na skvělém třetím místě.

Zapletal s Hummerem ve Vsetíně havaroval. Pořízka připravil o šanci na vítězství defekt.

Zapletal s Hummerem ve Vsetíně havaroval. Pořízka připravil o šanci na vítězství defekt.3.10.2011 - Bohužel v poslední zkoušce dostal Pořízek defekt a ztratil tak velikou šanci na vítězství, ale i tak si dokázal udržet druhé místo. Polská posádka Konrad Sobecki s Rafalem Martonem v Mitsubishi L200 se od počátku držela své 4. pozice a udržela si ji až do konce.

Ve Vsetíně startují i tři speciály z týmu OffroadSport.

Ve Vsetíně startují i tři speciály z týmu OffroadSport.30.9.2011 - Mezi přihlášenými posádkami jsou i tři speciály z týmu OffroadSport. H3 EVO prožene Miroslav Zapletal s Tomášem Ouředníčkem, zbrusu nové H3 EVO II. Zdeněk Pořízek se Zdeňkem Ulehlou

Již zítra ve Vsetíně odstartuje Internext CCR rally 2011. I s trucky!

Již zítra ve Vsetíně odstartuje Internext CCR rally 2011. I s trucky!29.9.2011 - Mapky a program, včetně harmonogramu a startovních listin zde .

Stránka 1 2 3 4 5 6 ...7
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu