Vyhledávání

Závody off road

CCR 2011: Již po deváté zaduní motory v Jasenicích a okolí Horní Lidče a Lačnova

CCR 2011: Již po deváté zaduní motory v Jasenicích a okolí Horní Lidče a Lačnova21.9.2011 - Velká tradice našeho kraje a Moravy obecně nás zavazuje ukázat lidem pomocí této soutěže vozy, jezdce a atmosféru soutěží, které mají kořeny v třiatřicetileté historii nejslavnější a nejtěžší rally na světě – Dakaru. Dnes spíš značky soutěže, neboť již počtvrté se odehraje na jihoamerickém kontinentu.

Šestý díl seriálu OffROAD Maraton se jel ve Vřesinské strži v Ostravě

Šestý díl seriálu OffROAD Maraton se jel ve Vřesinské strži v Ostravě20.9.2011 - Na zhruba tříkilometrové trati pokračoval ve vítězném tažení Martin Miřejovský na své čtyřkolce, na motorce se nejlépe předvedl Marek Nešpor. Překvapení nastalo mezi automobilovými posádkami, poprvé v tomto roce absolutně zvítězil KB systém offroad team!

Šestý díl seriálu OffROAD Maraton se pojede v sobotu ve Vřesinské strži v Ostravě !

Šestý díl seriálu OffROAD Maraton se pojede v sobotu ve Vřesinské strži v Ostravě !15.9.2011 - Motory offroadových strojů poprvé zaburácí v sobotu 17. září v 7:00, kdy budou odmávnuti všichni motorkáři na svoji tříhodinovku. V 10:30 je na trati vystřídají čtyřkolkáři všech kategorií.

Na Baja Poland zastupoval český tým Offroadsport jen Konrád Sobecky. Dojel čtvrtý.

Na Baja Poland zastupoval český tým Offroadsport jen  Konrád Sobecky. Dojel čtvrtý.12.9.2011 - Bohužel na posledním třetím kilometru dostali defekt pravého předního kola. Celkově na těchto opravách nabrali ztrátu 6. minut. Ale i tak si dokázali udržet svou 4. pozici až do konce.Umístění Konrada Sobeckého a Rafala Martona s Mitsubishi L 200:4. místo celkově,2. místo v Českém šampionátu,3. místo v CEZu,3. místo v polském poháru.

Zapletalovo Mitsubishi L 200 opět ve formě a na startu Baja Poland. Hummery ale nejedou.

Zapletalovo Mitsubishi L 200 opět ve formě a na startu Baja Poland. Hummery ale nejedou.9.9.2011 - Mitsubishi L 200 opět ve formě a jako jediný závodní speciál týmu OffroadSport se letos zúčastní podniku Baja Poland. Do jeho kokpitu usedne polská posádka Konrad Sobecki a Rafal Marton z týmu Tamextreme.

Vsetínská soutěž CCR je několik týdnů před startem připravena

Vsetínská soutěž CCR je několik týdnů před startem připravena7.9.2011 - Prolog se pojede dvoukolově a určí pořadí do vlastní soutěže. Kratší z časů je rovněž započítán do celkového času soutěže.

Do polského Štětína vyráží i řada našich posádek

Do polského Štětína vyráží i řada našich posádek5.9.2011 - Ale především Peterhansel s Mini a domácí Holowczyc. Z našich pak Zapletal ( tentokrát s Hummerem), Pořízek, či Přibyl.

Hungarian Baja přinesla slušný úspěch také pro Zdeňka Pořízka s H3 EVO II.

Hungarian Baja přinesla slušný  úspěch také pro Zdeňka Pořízka s H3 EVO II.30.8.2011 - Po menším problému na prologu, kvůli kterému musel do ostrých rychlostních zkoušek startovat až z 22. pozice, předvedl neuvěřitelný výkon. Během jednoho dne se mu podařilo předjet 16 závodních speciálů. Pořízek dokázal opět držet krok s elitou, což mu přineslo skvělé 5. místo celkově a 2. místo v T1.1.

OffROAD Maraton Ústí nad Labem vyhrál letos podruhé Polaris

OffROAD Maraton Ústí nad Labem vyhrál letos podruhé Polaris30.8.2011 - Titul absolutního vítěze ukořistil letos již podruhé Polaris tým se speciálem do 1000 ccm. Mezi čtyřkolkáři si pozici absolutního vítěze udržel Martin Miřejovský z kategorie Mistr Quad SP, mezi motorkáři zazářil Dan Galia z mistrovské kategorie E1.

Miroslav Zapletal a Tomáš Ouředníček třetí v závodě FIA SP na HUNGARIAN BAJA !

Miroslav Zapletal a Tomáš Ouředníček třetí v závodě FIA SP na HUNGARIAN BAJA !29.8.2011 - Nedělní druhá etapa tedy slibovala neskutečný boj o každou vteřinu. Tým Offroadsport mohl po výměně převodovky opět využít potenciál nového BMW naplno. V 5. etapě se české posádce podařilo stáhnout 15 vteřin a tak před poslední zkouškou byl rozdíl po 250 km mezi Novitským a Zapletalem 20 vteřin!!!

Stránka 1 2 3 4 5 6 7
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu