Vyhledávání

Výsledky hledání Bohemia

Rallye Bohemia 2007, foto Pavel Douša

fotogalerie

Rallye Bohemia 2007, foto Vladan Hubík

fotogalerie

Bohemia 2007 objektivem Marka Balouna

fotogalerie

Nejen Lužické hory, ale také Bohemia bude součástí německého šampionátu.

Nejen Lužické hory, ale také Bohemia bude součástí německého šampionátu.26.11.2011 - Nedávno jsme informovali o tom, že „Lužické hory“ budou vedle Mistrovství České republiky ve sprintrally 2012 a šestého ročníku mezinárodního Lužického poháru také součástí Deutsche Rally Serie, v níž startuje početná skupina vozů WRC a GT. Což bude nepochybně velmi zajímavým zpestřením akce.

Clio Cup Bohemia 2012 pojede vedle atraktivních závodů DTM a GT3 !!!

Clio Cup Bohemia 2012 pojede vedle atraktivních závodů DTM a GT3 !!!12.11.2011 - Kvalitu a vyrovnanost Clio Cupu Bohemia ocenili také promotéři mnohem slavnějších šampionátů DTM a FIA GT3, kteří Clio cup přizvali na vybrané závodní podniky v příští sezóně. V případě stále populárnějšího evropského šampionátu FIA GT 3 se tak stane o víkendu 18.-19. srpna na slovenském Slovakiaringu. S německým šampionátem cestovních vozů DTM pak vyrazí jezdci Clio cupu do Spielbergu na Red Bull Ring a na Oschersleben.

Miro Horňák, druhý v rámci Clio Cup Bohemia, pojede sobotní Auto Show Slovakia Ring

Miro Horňák, druhý v rámci Clio Cup Bohemia, pojede sobotní Auto Show Slovakia Ring4.11.2011 - Miro Horňák si na svoje konto v tomto roku pripísal druhé miesto v rámci seriálu Clio Cup Bohemia. Teraz sa predstaví domácim divákom v rámci podujatia Auto Show Slovakia Ring 2011

Miro Horňák měl při PC v Brně smůlu a celkově je ''až'' druhý v Renault Clio Cup Bohemia

Miro Horňák měl  při PC v Brně smůlu a celkově je ''až'' druhý v Renault Clio Cup Bohemia28.9.2011 - Samozrejme Miro Horňák bol po dojazde do cieľa nie celkom spokojný s vývojom situácie : „Veľmi ma to štve, ale čo narobím motoristický šport nie je len o jazdcovi, ale aj technike a tá občas zaštrajkuje. Jedno ma však mrzí, že to bola porucha ktorá sa nedala predvídať, jednoducho sa zlomil držiak únavou materiálu

Premiérový Renault Clio Cup Bohemia 2011 vyvrcholil na okruhu v Brně

Premiérový Renault Clio Cup Bohemia 2011 vyvrcholil na okruhu v Brně28.9.2011 - "Jsem moc rád, že se mi to nakonec podařilo. Oba brněnské závody byly mimořádně těžké, nicméně právě díky velice silné konkurenci jsem si oba závody velice užil stejně jako celou sezónu. Rád bych poděkoval všem mým mechanikům a vůbec celému týmu, bez kterého by zisk tohoto triumfu nebyl možný." řekl po závodě nový šampión Reto Wuest.

Renault Clio Cup Bohemia jde do finále. Nejrychlejším zatím Milan Haering.

Renault Clio Cup Bohemia jde do finále. Nejrychlejším zatím Milan Haering.24.9.2011 - Švýcarský jezdec týmu Wuest Motorsport, Milan Haering, se stal nejrychlejším jezdcem poslední kvalifikace letošního ročníku Renault Clio Cup Bohemia.

Renault Clio Cup Bohemia jde do finále.

Renault Clio Cup Bohemia jde do finále.22.9.2011 - Samotné preteky odštartujú v nedeľu najskôr predposlednými v sezóne dopoludnia a druhé víkendové preteky až tesne pred večerom v nedeľu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu