Vyhledávání

Výsledky hledání Bridgestone

Bridgestone rozšířila v lednu 2011 počet nabízených rozměrů pneumatik

8.4.2011 - V kombinaci s rozsáhlou řadou pneumatik Turanza ER300 Ecopia, představenou v roce 2009 a čítající nyní více než 40 rozměrů pro větší rodinné a manažerské vozy, lze nyní pneumatiky Bridgestone Ecopia pořídit pro většinu oblíbených modelů osobních vozů na evropských silnicích.

Bridgestone Europe vidí největší potenciál pro budoucí růst ve „východním regionu

8.4.2011 - Rádi bychom se podíleli na růstu rychle se rozvíjející střední a východní Evropy. Nová organizační struktura nám umožní optimalizovat efektivnost našich vnitřních procesů s jasným cílem zlepšovat služby pro naše zákazníky a nabízet jim ještě profesionálnější podporu,“ říká Armand Dahi

Rozsah škod v závodech Bridgestone po ničivém zemětřesení bude veliký

15.3.2011 - Z japonských závodů Bridgestone jsou v postiženém regionu Kanto, resp. v severní části této oblasti umístěny závody Tochigi, Nasu, Kuroiso, Tokio a Yokohama

Nové logo i filosofie Bridgestone

11.3.2011 - Společnost u příležitosti 80. výročí založení vylepšila i svou podnikovou filozofii nazývanou „The Bridgestone Essence“. Změny loga a sloganu Bridgestone jsou součástí integrované strategie dalšího posilování pozice značky Bridgestone v globálním měřítku.

Bridgestone uvádí na trh revoluční Battlax BT 016 Pro Hypersport, vyvinutou v MotoGP.

Bridgestone uvádí na trh revoluční Battlax BT 016 Pro Hypersport, vyvinutou v MotoGP.18.2.2011 - Sportovní radiální pneumatiky pro přední a zadní kolo používají celou řadu pokrokových technologií, které Bridgestone vyvinul v MotoGP.

Bridgestone přispěl obětem povodní v Austrálii sumou cca 2,88 milionu Kč.

10.2.2011 - Koncern Bridgestone vyjádřil upřímnou soustrast rodinám, které během tragických záplav ztratily své milované členy, a přání rychlé obnovy celé Austrálii.

Bridgestone představil svůj první protektor řady Ecopia pro nákladní vozidla

Bridgestone představil svůj první protektor řady Ecopia pro nákladní vozidla3.2.2011 - Jedná se o záběrovou pneumatiku M749 Ecopia pro dálkový provoz, která je v Evropě k dispozici od ledna 2011 prostřednictvím dealerské sítě Bandag.

Dezény M729 a R168 jsou nově nabízeny také jako protektory Bridgestone

26.1.2011 - Pneumatika Bridgestone M729 pro poháněné nápravy nákladních vozidel v regionální dopravě má hluboký dezén s mnoha bloky a je pověstná svou dlouhou životností a odolností vůči nepravidelnému opotřebení. Dezén R168 pro přívěsy a návěsy v regionální dopravě poskytuje dopravcům vynikající životnost ve všech silničních aplikacích.

Personální změny u fy Bridgestone

17.12.2010 - Společnost Bridgestone oznamuje, že Robert Koutný, generální manažer pro Českou a Slovenskou republiku od roku 2000 se rozhodl odejít ze společnosti ke konci roku 2010.

Přední značka protektorů Bandag chystá expanzi pod křídly Bridgestone

4.11.2010 - V současnosti jsou již veškeré hlavní provozy Bandagu plně začleněny do organizace Bridgestone Europe a prodejní a servisní týmy byly integrovány do národních prodejních zastoupení značky Bridgestone.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu