Vyhledávání

Výsledky hledání FORD

V rámci Volného poháru se představí speciály Ford Fiesta 1,3 Cup

V rámci Volného poháru se představí speciály Ford Fiesta 1,3 Cup31.3.2011 - V rámci kalendáře Volného poháru 2011 došlo k jedné zásadní změně. Kalendář VP již tradičně zahájí Rallye Hořovice. Tradice sice zůstala zachována, nicméně pohárové Fiesty budou na prvním podniku v Hořovicích chybět. Důvod je jednoduchý

Martin Matzke bude historicky nejmladším jezdcem v seriálu FIA GT1 !! Pojede Ford GT.

Martin Matzke bude historicky nejmladším jezdcem v seriálu FIA GT1 !! Pojede Ford GT.17.3.2011 - pojede všechny závody celosvětového seriálu v týmu Belgian Racing Marc VDS s vozem Ford GT. Tento krok je v životě mladého jezdce vyvrcholením jeho dosavadní sportovní kariéry. Mistrovství světa FIA GT1 je královskou disciplínou závodů supersportovních cestovních aut na okruzích.

Ford staví „chytrou křižovatku“ pro pokročilý výzkum komunikace. Auta se sama domluví

10.3.2011 - Zatímco zcela nový Ford Focus ohromuje média i veřejnost bezprecedentní nabídkou vyspělých asistenčních technologií od systému Active City Stop přes asistenta pro jízdu v pruzích a rozpoznávání dopravních značek až k monitorování mrtvých úhlů, technologičtí vizionáři Fordu neusnuli na vavřínech.

Ford používá ke kontrole kvality rentgenovou technologii medicínského typu

10.3.2011 - Nedílnou součástí kontrolních procesů ve Ford Motor Company je zkoumání výrobků pomocí počítačem řízených digitalizovaných rentgenových přístrojů. Ačkoliv rentgen bývá obvykle spojován s lékařskou péčí, Ford tuto technologii využívá již od roku 2002, protože její potenciál rozpoznal mezi prvními

V Mexiku dál vládne Ogier a Loeb. Do desítky se kromě Fordů vlezla také Fabie S2000.

V Mexiku dál vládne Ogier a Loeb. Do desítky se kromě Fordů vlezla také Fabie S2000.6.3.2011 - Mexická rallye 2011 vstupuje do třetího a závěrečného dne. Na čele v zád¨sadě nic až tak nového. Vedení nadále drží Ogier s DS3 a pár sekund za ním vyčkává Loeb. Ze sedmičky vozů značky Ford, která je v TOP desítce za nimi, je po dvou etapách nejrychlejší Hirvonen.

Malý Ford Ka s benzínovým motorem 1,25 s bohatou výbavou ve verzi Digital

Malý Ford Ka s benzínovým motorem 1,25 s bohatou výbavou ve verzi Digital5.3.2011 - Test nejmenšího Fordu stále ještě relativně nového Káčka, který přišel po 12 letech výroby první generace. Měl jsem k dispozici jedinou nabízenou benzínovou variantu s motorem 1,25 se stylovou výbavou Digital. Za týden jsem s ním najezdil přes 570 km.

Ford oznámil ceny očekávaného nového Fordu Focus!

Ford oznámil ceny očekávaného nového Fordu Focus!25.2.2011 - V ceníku nového Focusu tak můžete najít hned 15 pokrokových bezpečnostních a komfortních systémů – a to je více, než nabízí jakýkoli konkurent v nižší střední třídě, ale dokonce i více, než kolik bývá k dispozici u vozů prémiových značek

Ford zmrazil úroky u Transitu a zavádí úvěr ''Transit Zero''.

18.2.2011 - České zastoupení společnosti Ford Motor Company se rozhodlo podchytit pomalu stoupající zájem o lehké užitkové vozy a pomoci tak firmám i živnostníkům, kteří s přicházejícím ekonomickým růstem potřebují obnovit svůj vozový park. Ford proto zavádí úvěr "Transit Zero".

Tomáš Enge se vrací do Daytony za volantem vozu Daytona Prototype Ford Riley

Tomáš Enge se vrací do Daytony za volantem vozu Daytona Prototype Ford Riley26.1.2011 - Tomáš Enge má v lednu opravdu napilno. Českého jezdce po čtrnácti dnech čeká letošní druhá čtyřiadvacetihodinovka, když svůj první letošní závod absolvoval o třetím lednovém víkendu v Dubaji. Na okruhu Dubai Autodrome se liberecký závodník zúčastnil maratónu v lucemburském týmu Gravity Racing International ve voze Mosler MT900 GT3. Společně se svými týmovými kolegy mohl v cíli slavit třetí místo v kategorii SP2.

Test nového Fordu Fiesta s nejsilnějším benzinovým motorem 1,6

Test nového Fordu Fiesta s nejsilnějším benzinovým motorem 1,622.11.2010 - První Ford, který se mi dostal do ruky byla malá Fiesta, jednalo se o verzi v nejvyšší výbavě Titanum se spousty položkami příplatkové výbavy s nejsilnější benzínovou 1,6. Tento vůz slouží pro základ úspěšných Rallyových vozů Fiesta S2000 a R2, proto jsem se těšil na dobrý podvozek a nebyl jsem zklamán.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu