Vyhledávání

Výsledky hledání GT1

Martin Matzke po Algarve přerušil spolupráci s týmem a s Fordem GT dál FIA GT1 nepojede!!

Martin Matzke po Algarve přerušil spolupráci s týmem a s Fordem GT dál FIA GT1 nepojede!!12.5.2011 - Celý víkend a předešlé zkušenosti s vozem a jeho konkurenceschopností navíc dodal podnět k tomu řešit nepříznivou situaci razantním způsobem. Jelikož se nám jako kolektivu nepodařilo najít cestu a zvrátit jasný nepoměr obou vozů týmu ve startovním poli, učinili jsme s týmem dohodu o přerušení mé spolupráce do doby nápravy. Je to škoda, ale za současných podmínek nejde nadále v GT1 s tímto vozem pokračovat.

Martin Matzke na úvod FIA GT1 v portugalském Algarve

Martin Matzke na úvod FIA GT1 v portugalském Algarve9.5.2011 - trať příliš nesedí Fordům a o tom svědčí i to, že se ani jeden z našich Fordů nedostal do závěrečné fáze tréninku, a tak startují všichni až v druhé polovině startovního pole. S autem se mi jelo celkem dobře, ale opět se ukázalo, jak je důležité mít s Fordem otestováno před závodem,“ řekl Martin Matzke

FIA GT1: Jirka Janák pohlíží v Algarve na bodované místo

FIA GT1: Jirka Janák pohlíží v Algarve na bodované místo9.5.2011 - Dopolední kvalifikace navíc přinesla skvělé časy, které Janáka s Nilssonem poprvé posunuly do druhé části kvalifikace. Ta byla jejich poslední zastávkou před kvalifikačním závodem.

Východočech Jirka Janák na startu dalšího závodu FIA GT1 v Portugalsku

Východočech Jirka Janák na startu dalšího závodu FIA GT1 v Portugalsku9.5.2011 - „Na zdejším okruhu jsem sice ještě nikdy nejel, ale vypadá hodně zajímavě. Není zde žádné místo, kde si jezdce může odpočinout, hodně slepých zatáček a velká převýšení. Někde okruh spíš připomíná horskou dráhu.

FIA GT1 2011: Tomáš Enge chce v Algarve bojovat o pódium

FIA GT1 2011: Tomáš Enge chce v Algarve bojovat o pódium6.5.2011 - V loňském roce bojovala posádka Tomáš Enge – Darren Turner v Algarve o pozici nejvyšší. Bohužel česko-britské duo mělo problémy s pneumatikami a nakonec jezdci s vozem Aston Martin DBR9 skončili na desátém místě. Letošní závod je naplánovaný o čtyři měsíce dříve a teploty by se měly pohybovat výrazně níže, než v loňském roce.

Tomáš Enge s Alexem Müllerem v závodu FIA GT1 v Zolderu vybojovali bronz

13.4.2011 - Do nedělního hlavního závodu startoval Alex Müller ze třetího místa. Závod poznamenala hned v úvodu hromadná nehoda ve středu startovního pole. Německý jezdec po bezchybné jízdě předal vůz Aston Martin DBR9 Tomáši Engemu ze třetího místa. Rodák z Liberce se vrátil po výměně pneumatik na pozici čtvrtou. Netrvalo však dlouho

FIA GT1 v belgickém Zolderu: Oba Fordy GT vyřadila vzájemná kolize

FIA GT1 v belgickém Zolderu: Oba  Fordy GT vyřadila vzájemná kolize13.4.2011 - Pak se Martinovi podařilo předjet jednoho ze soupeřů, a tak byl rázem za Fordem týmové kolegyně Vaniny Ickx, kterou několik kol vezl jak se říká na předním nárazníku. Když byl odstup minimální, dal Martin několikrát Vanině najevo, že ji bude předjíždět. Ona naznačila, že rozumí, a tak Martin v šikaně zahájil předjíždění. V té chvíli ho Vanina zavřela tak nešťastně, že došlo ke kolizi obou Fordů, a to znamenalo konec pro obě posádky.

První účinkování Martina Matzkeho v MS GT1 by se dalo nazvat „křestem ohněm“

První účinkování Martina Matzkeho v MS GT1 by se dalo nazvat „křestem ohněm“29.3.2011 - Mladý jezdec měl dost ztíženou situaci před závodním víkendem v tom, že neměl možnost ve voze Ford GT najet ani metr testu. Toto auto je o poznání náročnější ovládat než vůz kategorie GT3 BMW Alpina, se kterým Martin v poslední době hodně závodil. Krom toho brzdění levou nohou, které je zde nutností, bylo také další novinkou. Ke všemu se přidaly technické problémy, a tím zásadní snížení možnosti najet alespoň nějaké kilometry ve volných testech

Účast Jiřího Janáka v úvodním podniku FIA GT1 skončila technickým problémem

Účast Jiřího Janáka v úvodním podniku FIA GT1 skončila technickým problémem28.3.2011 - Že se s autem něco děje bylo zřejmé už před střídáním, kdy z uvolněného zadního difuzoru létaly jiskry. Janák vystřídal a navzdory tomuto stavu kolo od kola zrychloval. Jeho časy začaly stagnovat v momentu, kdy se dotáhl na Camaru jedoucího s Corvettou, který Janákovým nájezdům těžce odolával defenzivní stopou. Jeho předjetí bylo zjevně otázkou několika málo minut, Janák se ho však nedočkal

FIA GT1: Engeho posádka v kvalifikačním závodě havarovala, ale skončila šestá.

FIA GT1: Engeho posádka v kvalifikačním závodě havarovala, ale skončila šestá.27.3.2011 - „Po startu byl za mnou natěsnaný jeden z Nissanů. Já jsem se snažil jet co nejdéle vlevo, abych mu neumožnil útok. Bohužel jsem začal brzdit o něco málo později a na špinavém povrchu. Po smyku jsem zůstal uprostřed trati, kde do mě narazila další dvě auta,“ uvedl k incidentu Tomáš Enge.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu