Vyhledávání

Výsledky hledání GT1

24h Le Mans 2010: Tomáš Enge má pošesté pole position ve třídě LMGT1!!

24h Le Mans 2010: Tomáš Enge má pošesté pole position ve třídě LMGT1!!11.6.2010 - Při svém sedmém startu v této kategorii dokázal pošesté vyhrát kvalifikaci ve třídě LMGT1 a v sobotu tak s týmovými kolegy Peterem Koxem a Christoffem Nygaardem a vozem Aston Martin DBR9 odstartují z pole position.

Le Mans : Tomáš Enge po první části kvalifikace vede LMGT1!!

Le Mans : Tomáš Enge po první části kvalifikace vede LMGT1!!10.6.2010 - Tomáš Enge se po dvou letech v elitní kategorii LMP1 vrátil do Le Mans s vozem třídy LMGT1, s nímž na okruhu La Sarthe naposledy startoval roku 2007. V průběhu středečního volného tréninku a úvodní části kvalifikace ale předvedl, že společně s týmovými kolegy Peterem Koxem a Christofferem Nygaardem budou letos ve své třídě patřit k černým koním závodu

FIA GT1 v Brně: Štefan Rosina se při své premiéře s Corvetou dostal do TOP desítky !!

FIA GT1 v Brně: Štefan Rosina se při své premiéře s Corvetou dostal do TOP  desítky !!26.5.2010 - Po dlhých rokovaniach sa podarilo dojednať štart v pretekoch zaradených do seriálu FIA GT1, ktoré sa konali uplynulý víkend na okruhu v Brne. Štefan sa predstavil v tíme Phoenix Racing po boku Rakúšana Marca Hennericiho s vozidlom Corvette Z06 a jeho prvý štart dopadol viac než dobre.

FIA GT1 v Brně: Slovák Ján Daniš se s Lambem rychle sžíval, ale zradila ho převodovka

26.5.2010 - Janko sa na štart pretekov postavil s vozidlom Lamborgini Murciélago R-SV v Nemeckom tíme Reiter. Vo vozidle sa v priebehu pretekov bude striedať s Nemcom Frankom Kechelem. Napriek tomu, že v tomto vozidle sedel absolútne prvý krát až v piatok pri voľnom tréningu, veľmi rýchle sa s ním zžil a začal jazdiť porovnateľné časy s inými jazdcami

FIA GT1 v Brně : Enge s Turnerem přes příhodu se safety carem a chaotickým startem stříbrný !!

23.5.2010 - Česko-britská posádka týmu Young Driver AMR potvrdila svoji formu, kterou demonstrovala už v Silverstone, a z brněnského víkendu si odváží čtyřiadvacet bodů, které ji posunuly v průběžném pořadí šampionátu na osmé místo.

FIA GT1 v Brně : Tomáš Enge s rychlým Astonem výborně a z první řady !!

22.5.2010 - Česko-britská posádka Tomáš Enge - Darren Turner s vozem Aston Martin DBR9 týmu Young Driver AMR skvěle zvládla kvalifikaci i kvalifikační závod před třetím závodem letošní sezony světového šampionátu vozů kategorie GT1 a v neděli tak v Brně odstartují ze druhé pozice.

FIA GT1 2010 v Brně začíná : Tomáš Enge se od počátku drží v elitní desítce

22.5.2010 - Tomáš Enge dosáhl ve volném tréninku i v předkvalifikaci společně s týmovým kolegou Darrenem Turnerem a vozem Aston Martin DBR9 desátého času. Posádka týmu Young Driver AMR byla nejrychlejší ze všech Astonů.

V rámci víkendu GT1 se v Brně představí i Lamborghini Blancpain Super Trofeo s pěti našimi jezdci.

21.5.2010 - Také ve druhém ročníku tohoto seriálu startuje česko-lucemburský tým Charouz-Gravity Racing, jehož barvy na Masarykově okruhu bude hájit pětice českých jezdců.

FIA GT v Brně : Janko Daniš v GT1 s Lamborgini Murciélago R SV

20.5.2010 - Janko Daniš sa na štart pretekov FIA GT1 v Brne postaví s vozidlom Lamborgini Murciélago R-SV v Nemeckom tíme Reiter. Vo vozidle sa v priebehu pretekov bude striedať s Nemcom Frankom Kechelem.

FIA GT v Brně : Štefan Rosina v GT1 s Corvette Z06 !!

20.5.2010 - V týchto dňoch sa jeho štart stal realitou a Štefan v rámci nadchádzajúceho víkendu odštartuje v Nemeckom tíme Phoenix Racing po boku Rakúšana Marca Hennericiho s vozidlom Corvette Z06 v rámci pretekov, ktoré sa budú konať na automotodrome v Brne.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu