Vyhledávání

Výsledky hledání GT1

Spa: Tomáš Enge, Christoffer Nygaard a Stefan Mücke v kvalifikaci čtvrtí ve třídě GT1.

Spa: Tomáš Enge, Christoffer Nygaard a Stefan Mücke v kvalifikaci čtvrtí ve třídě GT1.8.5.2010 - rámci příprav na červnový maratón 24h Le Mans zde startuje tým Young Driver AMR s trojicí jezdců Tomáš Enge, Christoffer Nygaard a Stefan Mücke, kteří v kvalifikaci obsadili čtvrtou pozici ve třídě GT1.

Po Abú Dhabí se seriál GT1 přesunul do Evropy, kde čeká okruh Silverstone. Včetně Engeho.

Po Abú Dhabí se seriál GT1 přesunul do Evropy, kde čeká okruh Silverstone. Včetně Engeho.30.4.2010 - Po úvodním podniku v Abú Dhabí se účastníci světového šampionátu GT1 přesunuly do Evropy, kde je tento víkend čeká druhý podnik desetidílného seriálu. Ve startovním poli nebude na modernizovaném okruhu Silverstone

Štefan Rosina pojede prestížní Porsche Mobil1 Supercup, uvažuje také o FIA GT1

28.4.2010 - Treťou témou boli prípravy na Rosinov štart v rámci niektorých z tohtoročných pretekov seriálu majstrovstiev sveta športových vozidiel, čiže FIA GT1. Tu prebiehajú intenzívne rokovania o jeho prípadnom štarte, ale či sa tu v tohtoročnej sezóne Štofimu podarí odštartovať nie je ešte úplne isté.

FIA GT1 v Abu Dhabi 2010 :Tomáš Enge na závěr jedenáctý !

19.4.2010 - Úvodní podnik FIA GT1, který se uskutečnil na okruhu Yas Marina v emirátu Abu Dhabi, nevyšel týmu Young Driver AMR vůbec podle představ. Aston Martin DBR9 se startovním číslem sedm byl v prvním kole kvalifikačního závodu nemilosrdně sestřelen z trati jedním ze soupeřů, červenobílý vůz s číslem osm pak v hlavním závodě neodkroužil ani jedno celé kolo.

GT1 v emirátu Abu Dhabi: Vážnou nehodou předčasně skončila kvalifikace na první závod

17.4.2010 - Natacha Gachnang ve vysoké rychlosti vylétla do bariéry a s podezřením na zlomeninu nohy byla transportována do nemocnice. Kvalifikace byla proto okamžitě zrušena.

FIA GT1 2010: Tomáš Enge odstartuje sezónu s Astonem v Abú Dhabí

16.4.2010 - Okruh Yas Marina Circuit měří 5 554 metrů a jezdci v jediném kole absolvují jednadvacet zatáček. Úvodní sektor okruhu je technický a velmi rychlý. Ve druhém sektoru je nejpomalejší zatáčka okruhu číslo sedm, za níž následuje nejdelší 1,5 kilometrová rovinka. Závěrečný třetí sektor je opět technického charakteru.

Tomáš Enge absolvuje v sezoně 2010 premiérově celý ročník mistrovství světa FIA GT1

Tomáš Enge absolvuje v sezoně 2010 premiérově celý ročník mistrovství světa FIA GT128.1.2010 - . Český jezdec bude společně s Britem Darrenem Turnerem startovat s vozem Aston Martin DBR9, který bude s tovární podporu připravovat tým Young Driver AMR. Tým byl veřejnosti oficiálně představen na tiskové konferenci, která se uskutečnila v úterý v dánské Kodani.

Vedení K plus K rozhodlo, že po potvrzené diskvalifikaci v Budapešti vynechá zbytek šampionátu FIA GT1

Vedení K plus K rozhodlo, že po potvrzené diskvalifikaci v Budapešti vynechá zbytek šampionátu FIA GT114.9.2009 - Vedení K plus K motorsport rozhodlo, že po diskvalifikaci v závodě FIA GT Championship na okruhu v Budapešti, kdy bylo dvojici Karl Wendlinger – Ryan Sharp odebráno vítězství poté, co jejich vůz neprošel zkouškou těsnosti sacího potrubí, se tým nezúčastní v kategorii GT 1 následných dvou podniků v portugalském Algarve a francouzském Paul Ricard.

LMS: Janiš, Kox a Salaquarda odstartují ve Spa z první řady a druhého místa třídy GT1

LMS: Janiš, Kox a Salaquarda odstartují ve Spa z první řady a druhého místa  třídy GT19.5.2009 - Peter Kox byl v sobotní kvalifikaci dlouho nejrychlejším ze všech pilotů vozů kategorie GT a v závěru měřeného tréninku se musel sklonit pouze před jediným ze soupeřů. Díky tomu zítra Lamborghini Murcielago R-GT týmu IPB Spartak Racing odstartuje do závodu ze druhé pozice třídy GT1.

FIA GT 2008 : Jirka Janák už tento víkend v Nogaru s Aston Martinem třídy GT1 !!

FIA GT 2008 : Jirka Janák už tento víkend v Nogaru s Aston Martinem třídy GT1  !!3.10.2008 - Janák bude figurovat ve startovní listině závodu FIA GT v Nogaru v nejsilnější kategorii GT1. Jirka se samozřejmě těší nejen na závodní vůz Aston Martin, jenž dávno patří k jeho „nej“, ale taky na to, že se stane součástí jednoho z nejlepších týmů šampionátu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu